3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Zenekarreg!

Témakörök
Hirdetés
Zenekarreg!
MyAdmin 2009. okt.. 16.  11:02 13
az új zenekari profilok szerkesztőség hagyja jóvá, ez többnyire 48 órán belül megtörténik. addig is, van idő kitölteni a bemutatkozó oldalt, feltölteni zenéket, képeket, koncertidőpontokat.
   
tongposologitar 2009. ápr.. 20.  18:25 12
Oksa!
Már megvan!
Előzmény:   tongposologitar    2009. ápr.. 20.  18:23  
tongposologitar 2009. ápr.. 20.  18:23 11
Bocsi, de nem nagyon találom, hogy hol tudom regelni a zenekart!

Kérek szépen egy kis segítséget!
Előre is köszi!
   
Picurigor 2009. márc.. 18.  10:00 10
Feltettem egy zenekart az oldalra, miért nem látom?
És a zenekar regisztrációjánál miért nem fogadja el a zenekar nevét a "rövidlink"-be???
   
Pörkös 2009. márc.. 17.  18:30 9
Olyan kérdésem lenne h regeltem magam számot is tettem fel, de ha rákeresek magamra vagy az ismerőseim akkor nem találnak, azt írják ilyen oldal még nincs egyenlőre. Mi a probléma?
   
andu 2006. máj.. 6.  13:04 8
Re: kérdés
[quote:0c27513479="Dark-Pisti"]ÜDv!

Megtelt a postafiókotok!Hol lehet ilyenkor beregisztrálni a zenekarunkat?
Kérlek küld e-mailt a darkeyesmetal@gmail.com-ra!

Elõre is köszi![/quote:0c27513479]


Szia!

Dugulást megszüntettük :) Megy az email!

Üdv, myMusic.hu
   
Dark-Pisti 2006. máj.. 4.  11:21 7
kérdés
ÜDv!

Megtelt a postafiókotok!Hol lehet ilyenkor beregisztrálni a zenekarunkat?
Kérlek küld e-mailt a darkeyesmetal@gmail.com-ra!

Elõre is köszi!
   
andu 2006. márc.. 4.  17:36 6
[quote:7dfbbef0c6="pamut"]Sziasztok!Hogy mûködik a regisztráció?Ha küldtem már reg.e-mailt akkor kb. mennyi idõ amíg felkerül a zenekar a lapra?Elõre is köszi!Frankó a lap![/quote:7dfbbef0c6]

Szia, nem tudom melyik zenekartól vagy, általában 24 órán belül feltesszük az új regeket, most pl. nincs olyan ami függõben van. Bármi probléma van, írj az emailcímre, úgy a leggyorsabb.

Üdv, Admin

.
   
pamut 2006. márc.. 1.  11:55 5
Sziasztok!Hogy mûködik a regisztráció?Ha küldtem már reg.e-mailt akkor kb. mennyi idõ amíg felkerül a zenekar a lapra?Elõre is köszi!Frankó a lap!
   
myMusic Admin 2005. dec.. 14.  16:16 4
[quote:a40ad0951f="Ernõke"]figyeljetek már, már harmadjára próbáltam elküldeni az e-mailt, de nem bírom, de reggelni akarok a zenekarommal, nemtudjátok, miért nem küldi el??[/quote:a40ad0951f]

Hello!

A probléma hétfõ reggel megoldódott, de azért válaszolok itt is :) Sajnos a hétvégén telepakolta valaki MP3-mal a postaládánkat úgyhogy ezúton is kérnék mindenkit hogy több tíz mega zenét emailben ne küldjetek már, no! :))

Üdv, Admin

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky