3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » FEKETE LISTA

Témakörök
Hirdetés
FEKETE LISTA
Death 2005. dec.. 13.  17:07 7
Hello

Polly nagyon sajnálom ha így jött össze a dolog remélem a koncert azért ugy érzitek jó lett.. Én egy voltam a szervezõk felõl ( nem a kék lyuk felõl hanem a Negative art felõl )

Rosz tapasztalatok

BNV valóban nem értesítenek e mailben kérdeztem rá és ott is csak annyi volt hogy megkérdezték a zenekar nevét és azt mondták hogy ja ti neeeem.

Nyugat dunántúli vagyok de itt a környéken is vannak szarozások

pl Szombathely végállomás klub
tulaj a következõket mondta :

Nem tudom mér hivogatnaka a zenekarok ilyenekkel
a nagy zenekarok ugyis hoznak kissebeket maguk elé a kisebbekre meg ugyse jön be sok ember

Keszthely - 512 klub

Telefon a klub tulajának szeretnénk menni ( összesen 3 zenekar )
Küldjek cd-t
elküldöm - válasz semmi
e mailben érdeklõdök - nem halgatta meg keressem meg késõbb
írtam neki egy hónap mulva még válasz sem jött
azóta hagytam a pics*ba

majd folytatom mert ugyis lesz.... (sajnos)
   
Polly 2005. dec.. 5.  14:07 6
Akkor folytatnám a sort a Kék/Vörös Lyuk biztonsági embereivel. Felháborítóan bunkók és úgy beszéltek velünk, mintha hülyék meg idióták lennénk. Megfogadtuk, hogy a dec. 8-ai buli után nem megyünk oda soha többet se koncertezni, se bulizni.
   
Thunder (Legacy) 2005. szept.. 28.  15:51 5
Remélem azért nem verted meg nagyon...:D
   
Andante 2005. szept.. 28.  08:48 4
Stab venom? Erre képesek a peetek? Nekem momentál leesett az állam(pedig nem vagyok leprás:)) Nekem sajna ilyes féle tapasztalatom nincs mert még nem léptünk fel.

Ja de van egy kicsi. Egyedül léptem fel egy klasszikus koncerten egy nagyon nagy teremben. Persze kihangosítás nem volt, és az elsõ soron kívül nem hallotta senki(még én se nagyon mert szara terem akusztikája)
Mire én jöttem a sorra, addigra eszébe jutott a vezetõségnek hogy van egy mikrofon, de nincs álvány. Oda állítottak egy kisrácot mellám(már eleve hülyén néz ki) és tartotta,a mikrofont(persze rossz helyre, és persze semmit nem ért) A kissrác izgulhatott szerintem mert hozzányomta a gitár húrjaihoz a mikrofont, mialatt én életem elsó nagykoncertjén játszottam. Persze berezonált és elb*sztam. Negyn égõ volt. A kissráccal találkoztam még a koncert után....
   
Thunder (Legacy) 2005. szept.. 24.  08:58 3
No, ez itt egy igen hasznos része lesz a fórumnak!:)
   
Stab Venom 2005. szept.. 24.  04:35 2
Elsõk
Akkor nyítom is a sort.

2005. BNV tehetségkutató. Ajánlott levéllel beküldtünk a demót, a pályazathoz szükséges anyagokkal. A szervezõk nem tartottak fontosnak értesíteni az eredményekrõl.

Pit (Peet?) nevû hangmérnõk a 2005 EFOTT kis szinpadnál. 15 perccel a koncert kezdés elõtt jelent meg, akkor kezdtek szétpakkolni a cuccokat. Üdvözlésekre nem volt hajlandó válaszólni. Amikor a behangoló gitárosunk útba esett, mert épp ott állt a színpadon, ahova a Pit haladt, megoldásként némán lõkte el az útról. 45 perces késéssel keztünk, de további csúszást nem vállaltak, szóval majdnem idõben befejeztünk.

Még folytatom...
   
Stab Venom 2005. szept.. 24.  04:20 1
FEKETE LISTA
Nos, itt ajánlom szégyentáblát vezetni, és beírni
-Tehetségkutató és fesztiválok szervezõket, aki disznó módon bánnak a zenészekkel (pl. visszajelzést sem adnak a jelentkezésrõl, átvernek a szerzõdésben, stb.).
-Egyébb koncert szervezõket (managert), akik pofátlanúl mohók, összeszedetlenek, illetve koszoskezû.
-Paraszt hangmérnõkõt, aki azthiszi magáról, hogy nélküle a zene nem zene (mind studióban, mind élõben)
-Klubbokat (tulajdonos, stb.), ahol nem érdemes fellépni.

Írjatok ide a Rendezvény nevét, a manager, a tulajdonos, a hangmernõk nevét (ha tudtok), a helyszínt, és az idõpontot. Füzzetek hozzá egy rövid, pár mondatos kommentárt (csak tények és nem érzelmeket).
Csak saját tapasztalatot lehet leírni! NE vitatkozzunk ITT a leírteken, LEGYEN LISTASZERÛ a topik!
Azért nyítom ezt a témát, mert:
1. Elégem van a fent felsorolt kategóriákból.
2. Hátha valamelyik zenésztársat ez a téma meg fog óvni egy kellemetlen élménytõl
3. Úgy tudjuk visszavágni a disznóknak a civilizált módon. Tanuljanak õk is belõle.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky