3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » zenész zenekarba

Témakörök
Hirdetés
zenész zenekarba
zongora59 2011. ápr.. 29.  08:02 28
Külföldi rutinnal rendelkező zongorista-szintetizátoros-énekes vagyok. Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező énekesnőt vagy hangszeres énekes zenész kollégák vagy zenekarok jelentkezését várom. Belföldi-külföldi munka érdekel.
László Károly Tel.:36/70-273-05-46
   
horvathgeza91@yahoo.com 2011. ápr.. 24.  11:49 27
A budapesti Just in Case zenekar keresi igényes, nem kezdő billentyűsét. Eddig van néhány feldolgozás és 1 saját dalunk de a saját dalok írása a cél. Stílus: Vanilla Sky, Muse, The Fray, Paramore, One Republic stb...
Előny, ha szereted a modernebb, elektro-sabb hangzásokat is!!
Korosztály: 18-25
Komoly elképzeléseink vannak a zenével kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várjuk akik szintén így gondolják.

info.justincase@gmail.com
   
evnyi 2011. ápr.. 17.  20:47 26
Sziasztok! Budapesti 22 éves lány vagyok és énekelek. Még elég kevés tapasztalatot tudtam szerezni a zenélés terén, ezért első körben olyan zenekar énekese lennék, ami elsősörben feldolgozásokat játszik (pl. Muse, Guano Apes, estébéestébé). A bandatagok pedig ne legyenek túl idősek (ezzel már megjártam egyszer). Kíváncsian várom a lehetőségeket! ;)
E-mail: evnyievnyi@gmail.com
   
kris.sk 2011. ápr.. 11.  19:03 25
Budapesi punk zenekar keresi énekesét.
A trió formáció évek óta zenél együtt és lép fel országszerte.
Stílusirány: Sum41, Greenday, Simple plan, stb.
Olyan embert keresünk aki az éneklés mellett a hangulatteremtésben is odateszi magát.
Ha magadraismersz írj:
thelepesmez@postafiok.hu
   
zongora59 2011. ápr.. 11.  09:35 24
Külföldi rutinnal rendelkező zongorista-szintetizátoros-énekes vagyok. Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező énekesnőt vagy hangszeres énekes zenész kollégák vagy zenekarok jelentkezését várom. Belföldi-külföldi munka érdekel.
László Károly Tel.:70 273 05 46
   
hamu 2011. márc.. 25.  20:42 23
Az Isa pur zenekar saxofonost keres,itt belehallgathatsz,üzenhetsz a Mymusic-on!

06 20 422 52 54
   
Paradigm Band 2011. márc.. 9.  22:10 22
Sziasztok!!!
Gothic,/Symphonic metált játszó zenekarunk billentyűst keres!
18-20 év körüliek vagyunk,10-12 éve tanulunk zenélni,nagyon komolyan gondoljuk.olyan embert keresünk,aki szintén komolyan gondolja és nem 1-2 éve játszik.
Demo anyagot tudok küldeni privátban!
Irányvonal:Nightwish, Epica, Within temptation
E-mail: paradigm.music01@gmail.com
   
z.kissgeza 2011. febr.. 5.  00:53 21
Tisztelet!

Egy Budapesten alakulóban lévő zenekar keresi férfi énekesét, és basszerosát.
2-en vagyunk csak eddig: dob, és gitár. Nem kezdők, de nem is vér profik. Stílus rock-hardrock,
de szeretnénk belecsempészni a dologba mást is!:D
Életkort 18-26év körül gondoltuk, de persze nem halál pontosan:D Mi 22, és 19 évesek vagyunk.
Pár saját szám van már, és persze feldolgozás, bár 2-en ezt eléggé, hogy is mondja......
Úgyhogy minél előbb várjuk vállalkozó szellemű, kreatív, és kellő képen elkötelezett új tagokat!:)
Üdv!

Elérhetőség: z.kissgeza@freemail.hu
   
Sósmogyi 2011. febr.. 4.  12:41 20
Sziasztok!
Budapesti, tradícionális rock zenét játszó zenekar keresi gitárosát.
Nem kell, hogy profi legyél, csak szeresd a zenélést és vedd komolyan!
Ha érdekel a dolog írj: sosmogyi@vipmail.hu
   
horvathgeza91@yahoo.com 2011. febr.. 1.  16:33 19
Hali!

19 éves gitáros vagyok. Beszállnék budapesti vagy Tata környéki zenekarba. Van koncertképes cuccom, koncerttapasztalatom.
Stílusok amikben benne lennék: Three Days Grace, Lostprophets, Linkin Park, Breaking Benjamin, Avenged Sevenfold, Adema
Sum 41, Green Day, The Rasmus, Guano Apes és hasonlók.
Komolyan veszem a zenélés úgyhogy azoknak a jelentkezését várom akik szintén nagy jelentőséget tulajdonítanak a zenélésnek.
üdv
mail: ilynoizze@yahoo.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky