3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » A jobbnál jobb és rosszabnál rosszabb Sziget kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezA jobbnál jobb és rosszabnál rosszabb Sziget kommentek
Senya 2010. aug.. 14.  21:05 3
A cikkből az érződik, hogy a koncertélmény az, ami hiányzik. ezt hangszer nélkül nehéz produkálni, pusztán erre próbáltam utalni ... A szabadtéri diszkó is sok pénzt hoz persze, ez kétségtelen. Viszont a helyszín sokat kultúrálódott és sajnos sztem a külföldiek csak jót tesznek, többnek volt gyerekszobája, mint itthon az átlag látogatónak, sajnos.
   
gebriell 2010. aug.. 14.  11:37 2
Azt azért vedd figyelembe, hogy egy fesztiválon mindenki olyan zenét hallgat, ami őt érdekli. Ha nem érdekel a rock, akkor oda nem biztos, hogy el fog menni, persze nyilván nem ártana, de alapból annyi program közül lehet válogatni, hogy ez csak utólagos. A Bad Religion viszont tényleg jó :)
   
Senya 2010. aug.. 13.  21:18 1
Önmagában borzasztó,hogy a cikkben egy rockzenekar sincs. Bad Religion, igen, az zene volt szerdán. Én kint voltam az első Szigeten is és azóta talán egyetlen évet hagytam ki, akkor még persze nem volt elektronikus izé egyik színpadon se. A nagyterpesz, meg a sikító gitárok bármely napszakban élvezhetőek lennének :-).
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky