3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes basszusgitáros zenekart keres.

Témakörök
Hirdetés
Énekes basszusgitáros zenekart keres.
mateszab 2011. aug.. 29.  12:42 3
Sziasztok!

A budapesti Dirty Corporation zenekar keresi basszusgitárosát. Hangszeres tudás szükséges, kérem hogy olyanok jelentkezzenek akiknek megvan a szükséges tudásuk és tapasztalatuk. Illetve komolyan gondolják a zenélést.
Saját számokat és néhány feldolgozást játszunk, illetve van 2 demónk. A stílusunk a Dirty Rock, Hard Rock és Heavy Metal keveréke.

Elérhetőség: Máté Szabolcs, tel.: 30/444-1015, email: mateszab@t-online.hu
   
Nagy Gaby 2011. febr.. 1.  00:15 2
INGYENES GYAKORLÁSI LEHETŐSÉG!
SZIASZTOK! ÉNEKSTÚDIÓ ÉLŐ ZENEKARA AMATŐR ZENÉSZEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJA KORHATÁR NÉLKÜL! MINDENFÉLE HANGSZERES JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK! HA SZERETSZ ZENÉLNI ÉS FELLÉPNI NÁLUNK A HELYED! FELTÉTEL: AKARJ FEJLŐDNI ÉS SZERESD A HANGSZERED TELJESEN FELSZERELT PRÓBATEREM. INGYENES PROBATEREMHASZNÁLAT JÓ TÁRSASÁG. RENDSZERES FELLÉPÉSEK ÉNEKESEKKEL! ( GÁZSI NÉLKÜL) FÉNYKÉPET ÉS BEMUTATKOZÓ LEVELET KÜLDJ: nagygaby@vipmail.hu 20/568-12-93 http://www.nagygaby.hu
   
caspian 2010. júl.. 20.  08:38 1
Üdv,

Profi hozzáállású és tudású de civil munkából élő zenészként keresek zenekart. Akár énekesként, akár basszusgitárosként, akár énekes basszusgitárosként.

Elsősorban fizetős fellépések, partyzenekar, rendezvényzenekar vagy külföldet célzó együttes érdekel. Hobbyzenekar csak akkor, ha tényleg nagyon jó amit csinál és én is szívből tudom vállalni :)

Az oldalon "caspian" néven vagyok fenn, vannak énekes demóim, képeim, meg lehet nézni, hallgatni.
(basszusgitározásról egyelőre nincsenek fenn demók)

T: 06 20 77-515-71
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky