3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Debrecen Fantasy Orchesta zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraDebrecen Fantasy Orchesta zenekar fóruma
DFO 2011. szept.. 25.  16:36 11
Szevasz Abyss!
Nagyon fasza az új dalod ( a drop of intuition) !
Nagy kalappal a kialakulóban lévő dolgaidhoz, remélem megtalálod amit keresel és bízom benne, hogy sokáig örömöd leleled benne.
...Remélem nekem is így alakul! :)
Előzmény:   kis lajos    2011. aug.. 29.  10:12  
kis lajos 2011. aug.. 29.  10:12 10
Szia Dfo!

Örülök, hogy halad a dolog és remélen mostmár profitálsz is a szerzeményekből. Ha minden igaz nekem is alakul valami, bár még nem akarom elkiabálni a dolgot. Ha már mondhatsz több infót akor azt írd meg érdekelne. Addig is raktam fel egy új (a drop of intuition) szerzeményt.

Üdv:Abyss
   
DFO 2011. aug.. 21.  17:10 9
Szia Abyss!
Jelenleg több új dalom is van, de ezeket vagy filmben vagy sorozatban vagy egy hamarosan megjelenő képregényben hallgathatod majd meg.
Sajnos ezek a szerződések miatt nem publikusak.
Neked hogy állnak az új dalok? :)
   
kis lajos 2011. aug.. 4.  09:22 8
Helló DFO!

Lessz valami új zene?

Üdv:Abyss
   
peacesign 2010. okt.. 22.  18:37 7
Csá DFO!

Fasza,fasza,fasza...naon :D

PERIFÉRIA
   
DFO 2010. szept.. 25.  13:45 6
Köszönöm mindenkinek, aki meghallgatta/meghallgatja a zenéimet!
PEACE!
   
Durden 2010. szept.. 17.  15:25 5
Szia! (a tanító képzőben találkoztunk)
Meghallgattam a zenéket és nagyon nagyon bejönnek. Eddig sokat hallgattam a Mátrix című filmnek a zenéit és köztük Don Davis-t is. Talán hozzá tudnám hasonlítani a zenéidet. Ezek a zenék még nagyon jók lennének a Golyó álló szerzetes filmben is.
Így hogy találkoztunk még jobb hallgatni ezeket a zenéket, mert így jobban a "színfalak" mögé tudok látni. Néztem az előttem hozzá szólókat, de én annyit mondanák, hogy csak így tovább, nem kell téged félteni.. jó meglátásod van a világra.

Minden jót!
Üdv: József
   
Nagy Gaby 2010. szept.. 15.  18:14 4
FELLÉPÉSI LEHETŐSÉG ZENEKAROKNAK!

SZIASZTOK!

KONCERTKÉPES ZENEKAROKAT KERESÜNK RENDSZERES FELLÉPÉSEKHEZ, VENDÉGZENEKARKÉNT. ( GÁZSI NÉLKÜL)

ÉRDEKLŐDÉS: NAGY LÁSZLÓ 20/352-94-94

E-MAIL: nagygaby@vipmail.hu
   
Q-Roots 2 2010. júl.. 31.  14:07 3
Yo kis beat-ek!!! Respect
   
kis lajos 2010. júl.. 23.  15:29 2
Helló DFO!

Sajnos mindíg rohanok, de most sikerült végighalgatnom a szerzeményeidet. Hát gratulálok hozzá! Az előző hozzászólóhoz csatlakozva mindenképpen javaslom a soundtrack vonalat. Nagyon jó hangulata van a zenéidnek és szerintem jó helyen keresgélsz szakmailag ha game-ok nak vagy animációknak próbálsz meg zenét komponálni.. Ne hagyd semmiképpen, hogy átformálják az elképzeléseid mert az már nem te leszel.

Maradok tisztelettel. Abyss
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky