3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » ZIPKOMM zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraZIPKOMM zenekar fóruma
frankozero 2010. febr.. 2.  08:57 28
Zenekarként jelentkeztünk, de gondolom kellene a névsor:) Milyen e-mail címre lehet küldeni?
   
Biggeri 2010. jan.. 26.  20:42 27
Megoldódott a probléma, én bénáskodtam!
Köszi!
Biggeri
Előzmény:   Biggeri    2010. jan.. 26.  20:23  
Biggeri 2010. jan.. 26.  20:23 26
Szia!
Én is jelentkeztem tegnap, de csak ma töltöttem fel képet. Nem jelent meg a jelentkezők között, de a "jelentkezem" felirat beszürkült. Így is el van fogadva a jelentkezésem?
Köszönettel: Biggeri
Előzmény:   MyAdmin    2010. jan.. 22.  01:49  
MyAdmin 2010. jan.. 22.  01:49 25
Pontosan ez van kiírva: "Ha regisztráltál és bejelentkeztél, akkor kattints a jelentkezem gombra, és kész is vagy.
Ha sikeresen jelentkeztél, akkor feltöltött profil képed megjelenik az a JELENTKEZÉS menüben lévő felhasználó listán."

Ha elszürkült a gomb, akkor sikeres volt a jelentkezés :-)
Bármely zenekart a kedvencek közé tudsz tenni ugyanígy, és ha feliratkozol a koncert hírlevélre, akkor minden csütörtökön megkapod a kedvenc zenekaraid koncertidőpontjait, és híreit egyben. Közel 3000 zenekar közül válogathatsz az oldalon.

A belépéssel nem tudom mi lehet a gond, ha más is tapasztal ilyet, írjatok. Nálunk tökéletesen működik, és eddig nem jelzett senki pedig naponta több száz belépés van az oldalra...
   
sn00py 2010. jan.. 22.  00:38 24
Nyugi, ott vagy a listán! Nézd meg alul az "Akik már jelentkeztek"-nél...ott virít az avatarod!
Előzmény:   Cipi    2010. jan.. 21.  22:29  
Cipi 2010. jan.. 21.  22:29 23
Nyugi! A jelentkezés fülre ugyan kattintgathatsz nekem is csak beszürkül, sőt kiírja h erre zenekarra már szavaztál... kire? mi van? sz.al kissé káosz ez az oldal. A belépésnél meg észnél kell lenni az egérrel, mert különben újra regisztrálásra kattintasz akaratlanul. Néha be sem enged, nem is értem. Semmi hiba üzi, hogy bocs de rosz a jelszó.. vagy v.mi. Csak szimplán nem léptet be és kész. Többször is egymás után.
Azért a vidéki helyszínekről olvasnánk v.mit, ha lenne. De még nem találtam. Ezek szerint még szervezik? S ott mi lesz? Közös Tv-nézés, mi zajik Bp-en? De legyünk pozik; Végre v.ki csinál v.mit! Csak ki forr talán majd szép lassan ez is! s akkor majd örülünk... naon.
   
MyAdmin 2010. jan.. 20.  12:02 22
korábban írtam hogy ez régebbi böngészőknél (elsősorban a 6-os Internet Explorer esetében) nem működik, de ezt a böngészőt sehol nem ajánlják használni. kérlek írd meg a címünkre - ami a mymusic kukac mymusic pont hu - hogy milyen böngészővel jelentkezik a hiba, hogy tudjunk segíteni!
   
mattonthewoods 2010. jan.. 18.  22:05 21
Halli
Nekem olyan gondom van hogy hiába kattintok a jelentkezem gombra nem történik semmi!
Tud valaki segíteni?
Előzmény:   pankkk    2010. jan.. 14.  10:58  
pankkk 2010. jan.. 14.  10:58 20
Sziasztok,
a végén 3 koncert lesz, ebben a sorrendben: TükeZoo, Qualitons, NemJuci. Jammelés kevésbé várható.
Üdv:
PANKKK stáb
Előzmény:   Váradi Zsolt    2010. jan.. 13.  10:31  
Váradi Zsolt 2010. jan.. 13.  10:31 19
Sziasztok!
Lesz jammelés a végén? Hoztok hangszert?

Üdv.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky