3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » ReACToR

Témakörök
Hirdetés
ReACToR
fulben 2005. szept.. 13.  19:56 30
hali.én nem szeretem az ilyen stílust,de láttam õket rockmaratonos.és nagyon jók voltak.volt ereje stb.tök jó volt.
   
Vilkóbácsi 2005. szept.. 12.  12:47 29
Itt leszünk az elkövetkezendõ hetekben:

szeptember 14. - PeCsa Sörkert
szeptember 16. - Tatabánya (Vadorzó)
szeptember 17. - Sopron (Y Club)
szeptember 23. - Eger (Egál klub)
szeptember 24. - Wigwam
október 1. - Pécs (City Klub)
október 5. - Budapest-Marco Polo klub (saját buli!!)
   
Vilkóbácsi 2005. aug.. 22.  11:01 28
Szerdán a PeCsa Sörkertben ropjuk a Junkies elõtt, ha gondoljátok, gyertek el!!
Régóta nem adtunk koncertet, úgyhogy gõzerõvel készülünk, hogy még véletlenül se okozzunk csalódást!

Ami még újdonságnak számít, hogy nekiálltunk az új számok írásának! Már most elmondhatom, hogy alapvetõ törekvésünk, hogy legalább egy lépcsõfokkal feljebb lépjünk, és überelni tudjuk eddigi munkáinkat. Összegyûlt idáig kb. 15-16 ötlet, amelyekbõl lehet építkezni, de majd meglátjuk, hogy pontosan melyek életképesek. Demózgatunk, hallgatgatjuk a témákat (amik persze nagyon jók! :D ), és valószínüleg jövõ tavasszal/nyáron fogjuk majd felvenni a kettes ReACToR lemezt. Nagyon bízom benne, hogy nem fogtok benne csalódni, mi igyekszünk kitenni magunkért!

Október környékén is stúdiózni fogunk, ugyanis érkezett hozzánk két felkérés. Az egyik egy filmes stábtól, akik a most készülõ "Kényszerpálya" c. filmjükhöz igényeltek egy ReACToR nótát. Ez a dal már majdnem kész van, nagyon dögös, igazi filmzenés, beindulós feeling-gel. A másik pedig a zalaegerszegi amerikai focicsapat felõl futott be hozzánk, õk egy indulót kértek tõlünk, amit a meccseken fognak bejátszani. Ennek a számnak is már megvannak az alapjai, csak még formába kell önteni. Aki látott már amerikai football meccset, az levonhatja a következtetést, hogy nem egy balladával készülünk. Egyelõre nem tudjuk, hogy készítsünk-e egy külön maxit, vagy EP-t ennek a két nótának, inkább az a valószínûbb, hogy majd a nagylemezen kapnak helyet bónuszként. Meglátjuk. Egy biztos, nem fogtok lemaradni róluk.

Az õszi koncertek már fent vannak a honlapon reactormusic.uw.hu, és ha minden igaz, akkor napokon belül elérhetõ lesz az új hivatalos RR honlap. Amint feltöltésre kerül, írok! www.reactormusic.hu

Tényleg gyertek szerdán, skacok!! em114
   
Déxy 2005. júl.. 11.  12:12 27
A TVben a ReACToR és az új klip
SZIASZTOK!

Ismét jelentkezünk, de ezúttal csak nagyon rövid leszek, mert igyekszem minél kevesebb idõt a számítógép elõtt tölteni.
Most, hogy végre megjött a jó (jobb) idõ, remélem, Ti is hasonlóan tesztek. :o)

Mivel is kezdjem az e havi történetet?... Lássuk csak!
A múlt hónapban említettem, hogy elkészült a zenekarnak a legfrissebb klipje, mégpedig a Külön világ címû dalra. Azóta már játszák ezt a klipet a zenei csatornák, de aki még nem csípte volna el, azoknak elárulom, hogy július 14-én, csütörtökön lesz velünk élõben két beszélgetés a TVben.
Az egyik dumcsizás az RTL Klub delelõben lesz (+ játszunk két dalt), a másik pedig a VIVA Interaktív mûsorában 14 és 16 óra között, ahol látható lesz a klip is. Sajnos percre pontos idõpontot nem tudok mondani, de remélem, akit érdekel, így is lát majd minket... Szóval akinek van kedve, tartson velünk! :o)

Ami a koncerteket illeti, aki ellátogatott az év elsõ felében valamelyik JUNKIES koncertre, azoknak nem mondok újdonságot azzal, hogy remek bulikon vagyunk túl.
A nyár az mindig a fesztiválokról szól, és ilyenkor a mi csapatunk is külön utakon jár, de õsszel folytatódik tovább a JUNKIES turné, ahol velünk is találkozhattok majd a továbbiakban is. A nyáron csak a Sörkerti programok keretein belül leszünk Barbaróék vendégei, de lent olvashattok további állomásokat, ahol szintén találkozhattok velünk.
Néhány szó arról, hogy hogy tellik a nyarunk idáig...
Kapjuk az élettõl az örömöket, pofonokat és a jeget a nyakunkba egyaránt, de a június nagy katasztrófa volt számunkra. A koncertek tekintetében semmi okom nem lehet a panaszra, azt viszont érdemes megemlíteni, hogy a kamerás téma után további nehézségeken kellett túltenni magát a csapatnak. Csak, hogy megemlítsek egye jelentõs veszteséget... ellopták Vilkó Gibson Standard LPjét, (és még egy rakás cuccát) így egy családtagtól sikerült megfosztania bennünket a "kedves" alvilági elemeknek. Gondolom, hogy akinek volt már, vagy van imádott hangszere, azoknak nem kell ecsetelnem, hogy mit jelentett ez a veszteség számunkra.
Na de nem akarom senkinek sem lenyomni a nyári hangulatát. Mi is igyekszünk újra talpra állni... azért, ha valaki találkozik valamerre az említett hangszerrel, kérjük dobjon egy mailt nekünk. Nincs olyan sok ebbõl a gitárból az országban.
Ami a nyári nyomulást illeti, továbbra is intenzíven mozgolódunk.

A közeledõ koncertdátumok:
2005. július 13. Budapest, PeCsa Sörkert JUNKIES
2005. július 14. Budapest, Orczy kert* PIRAMIX
2005. július 15. Tokaj, Hegyalja Fesztivál
2005. július 16. Paks, Fesztivál
2005. július 23. Szentgorthárd, Hoppla Fesztivál
2005. augusztus 24. Budapest, PeCsa Sörkert JUNKIES
2005. augusztus 25. Budapest, Orczy kert* Info: ...késöbb
2005. szeptember 14. Budapest, PeCsa Sörkert JUNKIES
*ingyenes belépés
A további bulik még szervezés alatt...

Ha mondanivalótok, észrevételetek van vagy csak egyszerûen írni akartok nekünk, akkor a vendégkönyvünk továbbra is elérhetõ a [link] címen, de vannak fórumaink, a fesztiválok, a Mymusic és a Sziget oldalán is.
Keressetek minket!

Ennyit mostanra. Élvezzétek a nyarat, és jó bulizást kívánok Mindenkinek a fesztiválokhoz!
Akit nem érünk el mailben, annak legyetek szívesek továbbítsátok a híreket, segítsetek a minél szélesebb hírverésben!
Találkozunk a koncerteken.

Aktívitás!
Déxy - Dékány Csaba

REACTOR
Telefon: 06 30 4485 333
Mailto:reactormusic@freemail.hu
Hivatalos honlap: www.reactormusic.hu
Rajongói honlap: www.reactormusic.uw.hu
Levelezési cím:
Zalaegerszeg, 8901, Pf. 302.
   
Vilkóbácsi 2005. jún.. 21.  16:57 26
Ma este RR interjú a Megawattban!

Nézzétek!
   
Vilkóbácsi 2005. jún.. 15.  17:27 25
Tegnap volt az új klipünk premierje a Megawattban!

Aki lemaradt róla, az tapadjon a TV-re vasárnap éjjel!
   
Vilkóbácsi 2005. jún.. 1.  13:44 24
Semmi baj, Papa! :)

Én csak magamat szoktam "Bácsi"-nak aposztrofálni, mások eltekintenek ettõl a szép megszólítástól. ;)



Más:

A Megawatt-os beszélgetés JÚNIUS 21-én lesz leadva!!

Nézzétek!!
   
Déxy 2005. jún.. 1.  10:37 23
...mint az országút...
hmm... Vilkó,

Irományod olvasása közben azon elmélkedtem, hogy ha Te bácsi vagy, akkor mi vagyok én? :o)

Tegnap egy (velem majdnem egy magas) fiatal lány szólt hozzám úgy, hogy "Tessék jönni!". Ez már a vég!
   
Vilkóbácsi 2005. máj.. 31.  15:00 22
Pápápápám!

Ismét vagyok!

Ma megyünk Megawatt-os interjúra, ami azt jelenti, hogy két hét múlva lesz leadva a beszélgetés.

A klipre (Külön világ c. számra) már nem kells sokáig várni, mert egy héten belül látható lesz a VIVÁN!!!

Check it out!!

Június 16-ól indulnak az ingyenes Orczy-kertes bulik!!
Gyertek, ha tudtok!!!

Üdv.: Vilkóbácsi
   
K.Csilla 2005. máj.. 30.  20:16 21
[quote:0fcf8935dd="Déxy"]Egy ideig nem jártam erre, de látom a Vilkó tartotta a frontot.

Márti: Miért is sétáltunk a múltkor??? Ja tudom, mert a Vilkó otthagyott minket... hmmm.

K.Csilla: Nem elkeseredni. Inkább a zenén legyen a hangsúly...

Elkészült az új videoklipje a zenekarnak. Remélhetõleg hamarosan látható lesz a zenei csatornákon.[/quote:0fcf8935dd]A türelem Vilkót terem!:)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky