3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » A humorista lenyomta a megasztárt - Videó! Képek! kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezA humorista lenyomta a megasztárt - Videó! Képek! kommentek
Demeter 2008. jún.. 22.  19:01 7
Henrik öcsém, nagyképű vakert én is le tudok nyomni, de azt inkább a www.pszichoanalitikus.hu oldalon csípik. Ne térjünk ki rá, kinek a számtantanárja mibe őszült bele, úgy néz ki, a nullát csak a slóziajtón vágjátok, kettesével. A szbad vélemény nyilvánítással semmi baj, de a „kollégád” nem a vleményét írta, egyszerűen hazudott a helyszínről, az intelligenstől meg olyan messze volt, mint ide Komárom.
NEM fogok személyeskedni, de ha annyira nem csípted, mér maradtál végig? Hogy legyen mit fikázni? (29 éves, bizonyitottan himnemü)
Előzmény:   savashenrik    2008. jún.. 22.  17:57  
MEBBI 2008. jún.. 22.  18:35 6
Én ugyan nagyon messze lakom Orfűtől, de a baráti körömből(50 és 60 év közöttiek) többen megnézték Torres Dani koncertjét.
Nekem telefonon és emalben is beszámoltak azóta. Ég és föld, amit a barátaim mondtak, írtak, és az, amit a "kedvesnek" nem mondható kolléga leírt. Ja és miért is kellett Danit "célkereszt"-be venni a kollégának? Én a barátaimnak hiszek, nagyon jól érezték magukat! Csak tudnám az a bizonyos "firkász", aki a cikket írta, miért csak a tiniket vette észre (abból is csak 20-at)?
Hát igen, a magyar mentalitás /rosszindulat/és sajtószabadság!!! Sajnos!
Mindenesetre a barátaim felvették a koncertet, kiírják CD-re és postán elküldik nekem.
Ha azt végignézem, szívesen "elbeszélgetnék" a cikk írójával és szívesen végig nézném vele együtt a felvételt! (52 éves vagyok és imádom Torres Dani zenéjét!)
   
savashenrik 2008. jún.. 22.  17:57 5
Felesleges személyeskedni, az easteuropunkrocknroller bevédése közepette, sértődni pedig gyerekes dolog. Véleményt lehet intelligensen is megfogalmazni, vagy lehet fröcsögve megnyilvánulni. Nem nyaltunk be semmit a tv-ből, és tudjuk hogy nem tinibálvány, max az volt anno amíg futott a műsor. Az igaz hogy az egyetlen torzítógitáros csapat volt a rendezvényen, de nem ezért került célkeresztbe. Véleményt írt a kolléga a beszámolóban, és semmi többet.
Előzmény:   szbencze    2008. jún.. 22.  15:19  
szbencze 2008. jún.. 22.  15:19 4
Agyhalál, a Manu Chaot meg a Systemet felismertétek, erre kva büszkék vagytok, és most ebből vágjátok, h akkor a tuti, h a többi se saját volt... gratulálok! Jó, hogy van kit fikázni, mi?
Senki sem azt mondta, hogy a Torresnél nincs jobb, de vazze, elfelejthetnétek már ezt az "eleve szar és tinibálvány" szöveget, amit a tévéből nyaltatok be.
Na menjetek, aztán hallgassátok a Gumizsuzsit, mert az aztán alter, meg a humoristákat, mert azok meg tényleg rockot játszanak.
Béke Veletek!
   
savashenrik 2008. jún.. 22.  14:48 3
Lehet jól szóltak, de erős zenei identitás keresésben van Deniel, ha a kedvenceit játssza a saját cuccok helyet. Persze ezzel sincs baj, tetszhet a Systemtől Manuig repertoár, de engdtessék meg a szabad vélemény nyílvánítás. Ja és nem maradt le 0, a szóban forgó kétszáz ember Bödőcsöt hallgatta 30 méterrel arrébb.
   
Demeter 2008. jún.. 22.  06:42 2
Hát, vazze, a szmolásnál lehagytál egy 0-át, a tizedik sör után meg úlátszik minden csaj tizennnégynek néz ki. A mi csapatunk eldobta az agyát Daniéktól, k*va jólszóltak. Igaz, nemmindenki szereti az igazi musicot. Köll néha az alja is, nemigaz????
   
szbencze 2008. jún.. 22.  02:35 1
Bocs, se 14 éves nem vagyok, sem csaj, érdekes, mintha nem ugyanazon a koncerten lettünk volna. nekem bejött a Torres-féle zene. Öreg, kicsit mintha sütne belőled a rosszindulat. Az pedig bunkó dolog...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky