3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Nem Mind1: A mindennapi betevő gördeszkás punk kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezNem Mind1: A mindennapi betevő gördeszkás punk kommentek
veszkijarat 2008. ápr.. 20.  18:13 1
Azért ez a szomorú ebben a mai magyar zenei kultúrában. Itt a Nemmind1 akik 9éve léteznek, és hiába játszanak nagyon is vállalható zenét, nem hiszem, hogy különösebb ismertséggel rendelkeznének. Persze nem végeztem megbízható kutatásokat, de valószínűleg ha nem ilyen zenében működnék, és nem ezt hallgatnám, akkor én sem hallottam volna róluk soha. A mi zenekarunk a Vészkijárat, még "csak" 5 éves, és annyira el tud keseríteni, ha látok egy ilyen történetet, mert ilyenkor arra gondolok, hogy nálunk is eltelik még 4 év, szépen, csöndben megjelenik majd az 5. nagylemezünk, és mégsem leszünk majd sohasem előrébb. Hiába tesszük a dolgunk, hiába készülnek egyre jobb számok, hiába megyünk el a világ végére is néhány ember kedvéért zenélni benzinpénzért, akkor sem jutunk soha A pontból B ponra.
"ilyen alapból építkezve egy ügyes menedzser rövid idő alatt fel tudná hozni a bandát országos szintre" - én nem akarok elkurvulni, és remélem a Nemmind1 sem. nem állok be a No thanx, és az AFC mögé, hogy festett szemű, vasalt hajú, és vitatható nem identitással rendelkező tinisztárt csináljanak belőlem úgy, hogy közben az általuk írt szennyt kelljen játszanom. Sajnos azonban a hozzánk hasonló zenekarok sorsa ugyanaz, mint a Nemmind1-é, vagy említhetnék még itt nagyon sok olyan zenekart, akik zenéjükért sokkal többet érdemelnének, de Mo.n sosem lesz belőlük/belőlünk semmi...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky