3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes együttest keres

Témakörök
Hirdetés
Énekes együttest keres
CradleLove 2009. márc.. 10.  03:25 39
Nagyon nehéz lesz leírni, mi is az tulajdonképpen amit szeretnék, legalábbis, akiket meg szeretnék találni, mert ehhez a zenéhez SZERETNI kell a stílust, és azokat az embereket akik inspiráltak. 2004 szeptemberében készült el Finnországba egy videónk "The Devil" címmel, amelyet végülis totálisan ketten készítettünk el saját hangstúdiónkban. Egyedül maradtam, mert a gitáros, - és hangmérnök egyben személyes okok miatt elköltözött. MIELOTT JELENTKEZNÉTEK KÉRLEK NÉZZÉTEK MEG A VIDEÓNKAT, ÉS HALLGASSATOK MEG a http://www.myspace.com/cradlelove75 oldalon. Foképpen finn bandákkal vagyok nagyon közeli barátságban, akikkel folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. Legjobb barátaim a Charon együttes tagjai és Tony Kakko a Sonata Arctica-ból.Semmim nem maradt a hangomon, a Finnországba küldött demónk és videóklipünkön kívül. KÉRLEK BENNETEKET FELTÉTLENÜL CSAK AKKOR JELENTKEZZETEK, HA SZERETETITEK A STÍLUST, ÉS ÉRZITEK IS. Na gyon belefáradtam már a keresésbe, töltöttem fel fotót is magamról itt, de még új vagyok, és nem tudom hol lehet megtalálni ... :-) Maradjon inkább a myspace-es oldalam. Ott mindent megtudtok Rólam, kérlek jól böngésszétek át, mielott jelentkeztek.. Csak legyen türelmetek végignézni a képeket.:-) Már minden reményem feloszlott. Lehetoség lenne egy MÁR ELEVE KÉSZ PROJECT-tel Finnországban, de egyedül, zenészek nélkül nem tudok mit csinálni. Ott kisegítenének a fiúk az említett együttesekbol, de ez örökké nem mehet így, mert mindegyiküknek 2-3 project-je van, és egy pár "tragédia" is történt itt-ott. Várom a jelentkezéseteket, de csak megfontoltan!!! A külso is fontos valamilyen szempontból, ne értsetek félre, NEM SZÉPSÉGVERSENYRE keresek embereket, de a finn Spinefarm Records Label és a kinti kiadók azért elvárják a megjelenést ebben a stílusban. Kizárólag fiú tagokat keresnék. Nobol egy is elég.:-) A hangom sok mindent elárul ... Ne haragudjatok, de közben el is felejtettem leírni, hogy kb. 26 - 35 év körüli fiúkat keresnék, minimum középfokú, de legalábbis társalgási szinten angolnyelvtudással. Én beszélek finnül is, a magyarral együtt hét nyelven. A gitár a mindenem, az nagyon fontos lenne ... ha valamelyikotök LEGALÁBB játszik úgy, mint a Charon szólógitárosa, Pasi azonnal írjatok!!!:-) Most már csak kétségbeesésemben írok, mert kezdek depressziós lenni, és Finnországban is vártak, 4 éve várnak továbbra is, de zenekar tagok hiányában ... mindhiába.:-((( Irányadó stílus: Charon, To/Die/For, Poisonblack, The 69 Eyes, Lacuna Coil, Northern Kings, (EZ CSAK A STÍLUSIRÁNYZATOKAT TAKARJA!!!) Finn barátaim zenekarai inspiráltak, a stílusunk új, és teljesen más!!! NEM COVER zenét takarna. Az alábbi posztra várnék jelentkezoket: - szólógitár (NAGYON FONTOS!!!) - ritmusgitár - dob - basszusgitár - billentyu Valóban nem akartok egy kész finn project-ben részt venni komoly kilátásokkal? Nem fogom fel ... A STÍLUST VISZONT MINDENKÉPPEN SZERETNI KELL!!! ANÉLKÜL NEM FOG MENNI.
   
stillonroad 2009. márc.. 9.  14:03 38
Sziasztok! Az újjáalakuló Still On Road indie rock zenekarba képzett, színpadi gyakorlattal rendelkező énekest és basszusgitárost keresünk. Ha tudsz jó magyar szövegeket írni az előny, mert szeretnénk magyarra váltani az angolról. Énekesek lehetőleg hanganyagot is küldjenek magukról (egy otthoni felvétel bőven elég).

Budapestiek vagyunk, lehetőleg 25 év körüli tagokat keresnénk (plusz-minusz 3-4 év nem probléma)

A zene meghallgatható itt a mymusic-on: www.mymusic.hu/stillonroad

Érdeklődni lehet:
lacagee@yahoo.com

László Balázs
   
Szozi 2009. márc.. 7.  00:09 37
Sziasztok, Szozi vagyok,17 éves budapesti lány, és szívesen énekelnék egy dallamos rock/punkrock zenét játszó zenekarban, komoly hozzáállású tagokkal.^^ Már írkáltam egyébként saját számokat:)
Irányvonal kb..Flyleaf, Fireflight, Skillet, Nickelback, Rise Against, Smile Empty Soul, Bullet For My Valentine, stbstbstb deee egyb nagyon sok fajta zenét szeretek(:
MSNem: soziey@hotmail.com
   
perfectparty 2009. márc.. 5.  06:49 36
ÉNEKEST KERESÜNK! 5 éve működő, rendszeresen koncertező rendezvényzenekarunkba férfi énekst keresünk.

További részeletek itt:
www.perfectparty.hu/enekes

+36(20)527-0545
   
Cosmic Antagonist 2009. jan.. 28.  11:08 35
Februári (és remélhetőleg későbbi) fellépésekhez keresünk 2 háttérvokáloslányt és 1 billentyűst saját cuccal, hagyományos és modern hangzással, szólózni tudással. Februárra könnyű de gazdagon hangszerelt vokálos feldolgozásokkal készülünk, de saját dalok írása a cél. Billentyűsnek saját cucc kell, a vokálhoz minden adott. Dallamos rockzenét játszunk a kevésbé ismert fajtából, a feldolgozások angol nyelvűek. Anyagi haszon egyelőre kizárva. T: 70/625-3124 v gitarfogas[KUK]gmail.com
   
drake 2009. jan.. 19.  03:38 34
Hali.két rapper/hiphop énekes zenekart keres magának(pl dobos,gitáros,szintetizátoros stb).Ti csinálnátok a zenét,mi meg énekelnénk rá.17-23 év körüliek jelentkezését várjuk megközelítőleg.
elérhetőség:
hori_stoci@citromail.hu
   
eambrus 2009. jan.. 18.  14:45 33
Hali! Ütős énekest keresünk egy Budapesti Blues-Rock bandához! Nem kell, hogy profi legyél, csak legyen hozzá kedved! Az életkorunk 15-20, de nekünk nem a kor, hanem a zene számít. A próbák az Artist Factory-ban lesznek(www.artistfactory.hu), ez a Margit híd pesti hídfőjénél található. Egyenlőre csak feldolgozásokat, és pár saját számot játszanánk, de később jönnének fellépések is. Persze még mindegyikőnk tanuló, úgyhogy a próbák és a fellépések leginkább az iskolaszünetekben, és hétvégenként lesznek, de komolyan gondoljuk. Ha érdekel, dobj egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com címre, vagy hívj a 0630/3668359-es telefonszámon!
   
drake 2009. jan.. 15.  23:50 32
Sziasztok. Mi két rapper Hori és Stoci rapptársat keresünk.17-22 év év körül körülbelül.1-2 éveltérés nem vészes.de 17 felett ha lehet.előképzettség nem létfontosságú.Itt van egy link,ahol megtudjátok hallgatni a régebbi zenénket,de ennél sokkal jobbat szeretnénk csinálni az új csapattal,valami sokkal komolyabbat :
www.myspace.com/horiwoodrecords

érdeklődni lehet a :
hori_stoci@citromail.hu
   
benszart 2009. jan.. 11.  15:22 31
Szia! buckalako.tatooine
Küldjél elérhetőséget a bence.megyeri@gmail.com e-mail címre, és benne lehetsz egy reggae együttesbe.
Hy
Előzmény:   buckalako.tatooine    2008. dec.. 20.  16:37  
Lali76 2009. jan.. 10.  08:11 30
Hello! Mosonmagyaróvári zenekar énekest keres. Próbahely, énekcucc van. Zenei irányzat: Angolszász jellegű (Brit-pop, Indie) Saját dalokat játszunk ill. pár feldolgozást (Coldplay-yellow, Snow Patrol-Chasing cars, The Cranberries-Forever yellow sky, Joy Division-Ceremony, Editors-Someke otside.....) Tel.: 0630-3255279, email: lali666@freemail.hu ui.: komoly jelenkezőket várunk
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky