3423 bands 12355 MP3 to download

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Eleven zenekar fóruma

Topics
Hirdetés
Back to Band ProfileEleven zenekar fóruma
kisherceg 2008. febr.. 26.  20:02 49
Szerintem is jó ötlet és ha így megy tovább , akkor a Mymusic úgyis megoldja a közös programot. Hajrá Eleven! Mi is igyekszünk. Egy kicsit fiatalok vagyunk, viszont jó a managerünk és a rajongótáborunk is.
Hallgatunk benneteket is "A csúcsra fel" !
   
marcsi 2008. febr.. 26.  19:46 48
Nagyon jók vagytok srácok!!!!
Paul Stanley... korrekt és nagyon jó ötlet!!!....szerintem nagyon jó buli kerekedne belőle!!!:)
   
anita1007 2008. febr.. 26.  17:15 47
Tudoooom :)
Viszek egy új rajongót magammal. Meghallgatta és jönni akar :)
Jó csaj :)
Köszi Edit a szavazatot,
Am. nem érdekel, hogy ki hova szavaz :) én is csak hallkan mondtam:)
   
melinda257 2008. febr.. 26.  14:31 46
Anita!
Hétvégén Eleven koncert?
   
edit.z 2008. febr.. 26.  08:00 45
Kedves Anita!
Tényleg fölösleges vitázni!!!.....viszont csak hallkan még annyit, hogy nálunk sem azért szavaz az egész család, hogy szaporodjon a szavazat....hanem azért, mert nagyon szereti az adott együttest:)...gondolom nem veszed csalásnak, hogy ide is nyomtam 6 szavazatot:)
   
anita1007 2008. febr.. 26.  07:35 44
Nem azért vagyunk itt, hogy vitázzunk, csak nem bírtam vélemény nélkűl !
   
anita1007 2008. febr.. 26.  07:34 43
Szerintem meg le is lehet zárni a témát !
   
anita1007 2008. febr.. 26.  07:34 42
Nem tudod itt a szálakat kedves Edit !
A Sündinek meg teljesen igaza volt, mert tényleg egy időben írkálnak fel a rajongók!
Érdekes hogy ennyien fognak össze a zenekarért! Mert mondjuk ha én rajongok egy ismeretlen zenekarért nem fogok még a családom többi négy tagjával is szavazni, nem de?
De mindegy, itt legalább van tétje a csalásnak, nem úgy mint a bkörön.
   
Mónika74 2008. febr.. 26.  06:42 41
Én már inkább meg sem szólalok, mert leordítják a fejemről a napszemüveget! :D :D
   
edit.z 2008. febr.. 26.  00:58 40
Bekukkantottam már ide is....és csak gratulálni tudok srácok...nagyon jók vagytok!!!
Na, majd egyszer élőben is meghallgatom!!!
De ugy látom sajnos nem mindenki csak a zenével foglalkozik....próbáltam kitalálni de nem jöttem rá, hogy Paul Stanley milyen csalásról ir???...és nem értem, miért szúrja a szemét az előtte lévő zenekar???...és miért is vannak azok elszállva maguktól???....a rajongók nyomták oda Őket, az még nem azt jelenti, hogy el is szálltak...legalábbis gondolom!!!...Kár ilyennek lejáratni az Elevent, mert egy jó zenekart!!! Na...hajrá!!!
Na...hajrá
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky