3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Gitárost keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Gitárost keresünk!
gerge22 2012. máj.. 20.  12:24 191
Hello!

Eddig akusztikus gitáron játszottam, most kezdtem basszusozni. Keresnék egy viszonylag jó gitárost és dobost zenekarozás céljából. Saját számokat szeretnék leginkább (énekelnék és basszusoznék ugye, szövegeket írok magyar nyelven, és minden dalhoz van már némi gitárváz is). A basszusról annyi, hogy imprózni és nagyon villogni még nem fogok, de a számainkat stabilan és biztosan fogom tolni alapos gyakorlás után :)

Leginkább a magyar rock és alter-rock zenekarokat szeretem, de úgyis olyan zene lesz, amit összehozunk.

Ide tudtok írni: libikomusic@gmail.com

Gergő
Előzmény:   ponocli    2012. máj.. 16.  11:24  
ponocli 2012. máj.. 16.  11:24 190
Tisztelt Zenésztársak!

Komoly zenei produkcióhoz keresünk olyan gitártudással rendelkező fiú zenészt, aki szívesen játszana pop-rock stílusirányzatú zenét és komoly hozzáállással rendelkezik. Mivel a produkció nyár elején kezdődik, így minél hamarabb szeretnénk megtalálni a megfelelő embert. Fontos, hogy nem hobbi zenekar vagyunk, és nem is hobbi zenészt keresünk, hanem olyat aki nem fél megjelenni ősz elejétől tv adásban.
Elvárások: 18 és 25 év közötti fiú tagot keresünk Budapest és környékéről, komoly gitártudással és kifejezetten előnyt jelent ha énekelni is tudsz. Fontos, hogy egyéniség legyél és pluszba kérünk demó felvételt bármilyen produkcióról, valamint egy rövid szöveges bemutatkozást + fénykép.
E-mail: zsombor.poor@gmail.com vagy Tel: 0630/466-11-99 Csak komoly szándékkal rendelkezők jelentkezését várjuk!!!
   
di32el 2012. máj.. 10.  15:17 189
Gitárost keresünk most induló, kezdő, egyenlőre még vegyes Kei műfajú bandánkba.
Női jelentkezőket várnánk leginkább, Kaposvár és/vagy Dunaföldvár/Paks környékéről, 17 és 20 év között.
Fontos lenne az önbizalom, töméntelen ötlet, türelem, kitartás, elkötelezettség és persze a jó humorérzék, mert nem vagyunk éppen egy faarcú társaság!
Érdeklődni a shirochi@ymail.com e-mail címen lehet.
   
Jok3r 2012. máj.. 9.  11:42 188
Üdv!
Budapesti szólógitáros vagyok 2 éves tapasztalattal, és 2 zenekarral a hátam mögött. Budapesten keresek komoly szándékú zenekart, Hard rock, Glam rock, Heavy metal irányzatban, esetleg egy kis punkos beütéssel. Saját cuccom van. E-mellett ilyen stílusú zenekar alapításában is benne lennék. Ha úgy gondolod megnéznéd mit tudok nézd meg ezt a videót: [link] vagy írj ide: norbi.ruszin@freemail.hu és megbeszélünk egy próbát.
   
laszlo72 2012. máj.. 4.  08:46 187
Budapesti, szóló gitáros vagyok. 6 éves korom óta zenélek. Sok időt zenéltem zenekarba sajnos megszűnt. Most egy zenekart keresek akik a blues, jazz, funky műfajban zenélnek. Minden megoldás érdekelne. Elérhetőségem: laszlolakatos72@gmail.com.
Előzmény:   beragadt    2012. ápr.. 28.  14:53  
beragadt 2012. ápr.. 28.  14:53 186
Budapesti, 26 éves, (főleg) akusztikus gitáros vagyok. Olyan gitárosokkal, énekesekkel, énekesnőkkel, hangszeresekkel ismerkednék, akiknek nincsenek színpadi ambícióik, pusztán hobbista szobazenélés a végcéljuk. Baráti duózgatás, esetleg a jútúb meghódítása, semmi egyéb. Fő kedvenc a Radiohead, de nyitott vagyok sok mindenre, amiben akusztikus gitár van.
beragadt@hotmail.com
   
Nyöki 2012. ápr.. 22.  16:01 185
Budapesti Alternatív rock (funkrock) stílusú zenekar keresi tehetséges szólógitárosát 18-25 év között (+- 1-2év) taggá váláshoz szükséges: kitartás, kreativitás, humorérzék, tehetség, hosszú távra tervezés! Előny: vokál hang.
Érdeklődni lehet: csampi@gmail.com
   
dondindi 2012. ápr.. 16.  15:47 184
Hali!

A Mindjárt 6 zenekar keresi eltökélt szóló/ritmusgitárosát. A budapesti rock/alternatív rock banda 2009 őszén alakult, saját számokkal már számtalan fellépésen van már túl. A bandában jelenleg ketten vagyunk (30 körüliek), basszusgitáros haverom és én, a dobos. Ha érdekel, jelentkezz a dondindi@freemail.hu címen...
   
samson85 2012. ápr.. 6.  21:28 183
Budapesti nemzeti rock zenekar keresi 25 év feletti szólógitárosát. A formáció két ismert zenekarból formálódott össze, a folytatáshoz várjuk a megfelelő affinitással rendelkező egyén jelentkezését. Teljesen felszerelt III. kerületi próbateremmel rendelkezünk, állandó koncertek és fesztiválok adottak lennének. További információ és kapcsolat: nemzetirockbudapest@gmail.com
   
tandras1977 2012. márc.. 21.  03:47 182
Az Empress zenekar dobost, basszerost és szólógitárost keres.
Saját dalok/elérhetőség: http://www.goodday.hu/
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky