3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Basszerost és gitárost

Témakörök
Hirdetés
Basszerost és gitárost
elaz 2011. aug.. 31.  17:31 52

Budapesti újjáalakuló ska-reggae zenekar keresi fúvósait és billentyűsét.
Kb 1 órás kész műsor, saját próbaterem a Blahától 20 percre. Szeptemberi koncertek már lezsírozva.

érdeklődn az elaz87@gmail.com címen lehet
   
mateszab 2011. aug.. 29.  12:42 51
Sziasztok!

A budapesti Dirty Corporation zenekar keresi basszusgitárosát. Hangszeres tudás szükséges, kérem hogy olyanok jelentkezzenek akiknek megvan a szükséges tudásuk és tapasztalatuk. Illetve komolyan gondolják a zenélést.
Saját számokat és néhány feldolgozást játszunk, illetve van 2 demónk. A stílusunk a Dirty Rock, Hard Rock és Heavy Metal keveréke.

Elérhetőség: Máté Szabolcs, tel.: 30/444-1015, email: mateszab@t-online.hu
   
burzum100 2010. jún.. 27.  19:44 50
Sziasztok! A budapesti Tűzvihar zenekar(Heavy/Power Metal) basszusgitárost keres, hatások: Pokolgép, Ossian, Helloween, Stratovarius, saját számokkal is rendelkezünk, fellépési lehetőség rengeteg van, ha érdekel feltétlenül írj!!! burzum100@citromail.hu vagy tigriskonnyei@freemail.hu
   
lacage 2010. jún.. 10.  08:04 49
Dobost és basszusgitárost keresünk alakuló budapesti rockzenekarba (pl Nickelback, Calling, Pearl Jam, Shinedown, Oasis, stb). Fellépési lehetőségek adottak; elkötelezett, megbízható zenészeket keresünk akik ilyen zenéket szeretnének játszani. Érdeklődni lehet: lacagee@yahoo.com
   
zoey7 2010. jún.. 8.  17:16 48
Tsőő!
SZÉKESFEHÉRVÁRi lány basszeros vagyok és zenekart keresek. én olyan simple plan-paramore-guns 'n' roses-30 seconds to mars-greenday és egyébhasonlók játszásában és aztán saját nóták írásában gondolkodom
érd: zsofizoey@citromail.hu(email)
zsofizoey@hotmail.com (msn)
   
adam135 2010. jún.. 1.  13:16 47
Hello!
Basszusgitárost keresünk, nemrég alakult zenekarunkba...
Dallamos rock zenét játszunk, Budapesten.
Kezdők, haladók,.... bárki írhat!!!! (csak írjon...)
e-mail: lukacs.adam@gportal.hu
üdv.
Ádám
   
Musyc 2010. máj.. 24.  19:53 46
Hello!

Trió alakításához keresek gitárost, és még egy hangszerest. (I'm the singer.)
Stílus: jazz, pop, bossa nova, blues, ami jön.
Kor: akárhány éves lehetsz, én 17 vagyok (majdnem 18 :))
Környék: Érd, Budapest (én sóskúti vagyok)

e-mail: franktyrell@gmail.com
telefon: 06-30-262-4466
   
lacage 2010. máj.. 16.  19:59 45
Dobost és basszusgitárost keresünk alakuló budapesti rockzenekarba (pl Nickelback, Calling, Pearl Jam, Shinedown, Oasis, stb). Fellépési lehetőségek adottak; elkötelezett, megbízható zenészeket keresünk. Édeklődni lehet: lacagee@yahoo.com
   
hullamlovaszenekar 2010. ápr.. 27.  17:22 44
Rockzenekar basszusgitárost keres! 25-35 éves körüli elhivatott muzsikust keresünk! http://www.hullamlovas.hu/
   
Candywhite 2010. ápr.. 25.  18:36 43
Sürgősen basszusgitárost keresünk! A stílus Kelly Clarkson és Evenscence között valahol. Lekötött koncertek + folyamatos bulik adottak. Ha érdekel írj, és mondom a részleteket! zenekarfunky@citromail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky