3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresek
Louis1114 2009. aug.. 7.  02:16 54
Müsorkisérő zenekarba keresünk nagyon jó kottaolvasó, blattoló, rutinos,improvizatív, jazzos- latinos-funkys fillingű bassgitárost. Évekre szoló megélhetés.Évente fizetésemelés! Csak komoly,kimondottan megbízható emberek jelentkezését várjuk. Emailben önéletrajzot, fényképet kérünk Fizetés:netto 2000USD+repülőjegy+teljes ellátás. Telefon: 70/310-4501 Telefon: 70/3104501, E-mail: goldboysband@hotmail.com
   
Louis1114 2009. aug.. 7.  02:14 53
Müsorkisérő zenekarba keresünk nagyon jó kottaolvasó, 2 kézzel blattoló, klasszikus végzettségű, rutinos,improvizatív, jazzos- latinos-funkys fillingű zongoristát.. Évekre szoló megélhetés.Évente fizetésemelés! Csak komoly,kimondottan megbízható emberek jelentkezését várjuk. Emailben önéletrajzot, fényképet kérünk Fizetés:netto 2000USD+repülőjegy+teljes ellátás. Telefon: 70/310-4501 E-mail: goldboysband@hotmail.com
   
bleve 2009. aug.. 6.  22:38 52
Helló!

Engem érdekelne a dolog!
35éves a Postás jazz tanszakán tanult basszusgitáros vagyok.
Szeretnék egy kis infót kapni a lehetőségekről.
bleve@citromail.hu
06204229499
Zsolti
Előzmény:   oriental    2009. aug.. 2.  17:15  
Effeta 2009. aug.. 6.  19:20 51
ÉNEKESNŐT KERESÜNK, SOS SEGÍTSÉG -SUNRISE!!!

S.O.S. SEGÍTSÉG KÉRÉS!!! AKI HALLJA ADJA TOVÁBB!!!!
Énekesnőt keresünk!!! jajj valamit nagyon elszúrtam!!! kaptam egy mail-t egy gyönyörű hangú énekesnőtől, de kitöröltem és nem tudom visszaigazolni, aki tud segítsen
az egyik dal a Sunrise volt a másik, Aint no sunshine...szóval, ha valakinek az ismerőse vagy itt olvassa az üzenőfalon, akkor szóljon, hogy küldjön egy másik mailt, az elérhetőségével.
info@effeta.hu, 06 20 516 4601

ezer köszönet H.
   
fabtib 2009. aug.. 3.  16:59 50
Műhely Próbaterem! A belváros közepén (Kodály körönd),jó közlekedéssel, felső kategóriás felszereléssel(Vox Ac30, Fender Blues Deluxe, Tama Superstar, Gretsch Catalina rendes bőrökkel, behangolva, Ashdown,Gallien krueger,Roland TDW20 elektromos dob, stb...)TÖKÉLETES AKKUSZTIKA (nincs fülzúgás 2 óra után),3 TEREM. Kedves Zenészek: magam is zenész (dobos) vagyok, így tudom mi szükséges a minőségi próbához, ezért eszerint készült el NEKTEK ez a próbaterem!Érdemes kipróbálni! 1500/óra, 06/702797617 www.muhelyprobaterem.hu
   
oriental 2009. aug.. 2.  17:15 49
Basszgitárost keresünk mediterrán és közel-keleti zenei stílusokhoz, profi zenekarba (Budapest)!
Előzmény:   Licensed    2009. aug.. 2.  15:57  
Licensed 2009. aug.. 2.  15:57 48
Licensed együttes: A dalok nagy része már megvan (saját zene, angol "szöveg"), ami hiányzik: dobos, basszusgitáros. Itt: http:/
/www.myspace.com/licensedsongs meghallgathatsz 1-2 dalt és, ha még mindig érdel írj nekünk, hogy téged is meghallgathassunk: licensedsongs@gmail.com

   
ricardo13 2009. aug.. 2.  00:59 47
Zenekart alapítanék szigorúan kezdő emberekkel. Ha megkéne határozni a stílust akkor ezeket jelölném meg irányvonalnak:
[link]
[link]
[link]

ha valaki kedvet érez hozzá az jelentkezzen!!! csak komoly hozzáállású embereket keresek!!! (ja ez kimaradt, én énekelnék!!)

email: tastethepoison@citromail.hu

csáááá
   
Drawn 2009. aug.. 1.  15:52 46
Énekesnő 20 év feletti zenészeket keres budapesti klubzenekarhoz: dobost, billentyűst, szólógitárost és basszusgitárost. A stílus: klasszikus R’n B és funky. Előny, ha tudsz énekelni, mert vokálozni is kellene. Főleg feldolgozásokkal indulnánk, a hosszú távú cél minél több saját dal. Nem a gyors pénzkereset az elsődleges, de cél, hogy keresni is tudjunk azzal, amit szeretünk. Azt szeretném, ha olyan zenekart hoznánk létre, amiben mindenki belead apait-anyait azért, hogy hosszú távon sikeresek legyünk. Meghallgatás augusztusban!
Kapcsolat: sushi.fin@gmail.com
   
Solid16 2009. júl.. 31.  14:43 45
Sziasztok, akinek dalszövegíróra van szügsége, az írjon erre a címre (szeplakie@freemail.hu), vagy vegyen fel msn-re (szeplaki_erik@msn.com). Akármilyen stílus lehet de inkább a rock-hoz értek.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky