3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresek
tandras1977 2010. márc.. 8.  13:37 186
Az Empress szólógitáros, basszusgitáros és dobos posztra keres tagokat.

The Empress looking for sologuitar player, bassguitar player and drummer.
Tel: +36 20 3975308

http://www.goodday.hu/
   
fcsabiii 2010. márc.. 7.  12:40 185
A Mors Silens zenekar keresi lehetöleg Szeged környékéröl..(de ha nem gond az utazás akkor távolabbról is)megbizható billentyüsét.A zenéröl többet a www.morssilensmusic.hu oldalon tudhatsz meg többet.
Érdeklödni a 70/5202469-es telefonszámon,vagy az fcsabiii@freemail.hu illetve a zenekar E-mail cimén mors_silens@mailbox.hu lehet.
   
adam135 2010. márc.. 6.  21:06 184
hát nekem ez 1 kicsit erős...én pár fokkal szelídebb zenére gondoltampl. sum41, green day, tankcsapda....
Előzmény:   Sipy30192    2010. márc.. 6.  14:01  
Sipy30192 2010. márc.. 6.  14:01 183
ilyesmiben benne lennél?
[link]
[link]
énekes vagyok
Előzmény:   adam135    2010. márc.. 6.  10:00  
adam135 2010. márc.. 6.  10:00 182
Sziasztok! Zenekarhoz csatlakoznék, vagy alapítanék!!! gitározom -nagy motivációval, de még csak kb 1 éve (előtte 6 évig hegedűltem...nem jött be :D:D)
19 éves vagyok, bármilyen fajta rock érdekel!!!! egyébként akkor keresek dobost, énekest, még 1 gitárost, basszus g.
Bár az ideális az lenne, ha csatlakozni tudnék egy mostanában alakuló zenekarhoz....
üdv.
email: lukacs.adam@gmail.hu
   
lacage 2010. márc.. 5.  19:45 181
Sziasztok! Dallamos rockzenekarhoz (Nickelback, Shinedown, Calling, stb) keresünk jóhangú férfi énekest, és pontos precíz dobost. Énekesnél ritmusgitározás előny, de a lényeg az énekhang. Budapestiek vagyunk, huszonévesek. email: lacagee@yahoo.com
   
Siroliver 2010. márc.. 5.  10:24 180
Sziasztok!

Egy már 2 és fél éve együtt játszó budapesti bandába keresnénk férfi ÉNEKEST. Nagyon elszánt ember -re lenne szügségünk, aki Budapesten lakik, mindene a zene, és lelkesen jár a próbákra. Ezek nálunk mindíg jókedvűen telnek, általában mindíg mosolygunk :).
Technikailag mindent adunk, saját próbateremmel rendelkezünk (youtube : the2ora / 2 óra próbaterme), csak az kell, hogy lássunk benned fantáziát, és 16-26 év közötti legyél:). Elsődlegesen saját számokat játszunk, már van 12, ezzel jelezve, hogy nem feldolgozó banda vagyunk !

weboldalunkat megnézhetitek itt: www.2ora.atw.hu . Még számok nincsenek feltöltve, de a szövegekkel itt barátkozhattok, olvashattok rólunk stb ;)

Érdeklődéseteket várjuk ide e-mail: siroliver@citromail.hu vagy tel.: Olivér +36209513243

Üdv, és a Zene legyen minden zeneőrülttel!!! ;)
   
jroli 2010. márc.. 2.  10:06 179
Most szerveződő Miskolc közeli (Emőd) zenekar énekest/énekesnőt keres és szólógitárost!
Irány: punk-rock
érd.: jaszairoland@gmail.com
   
petmann 2010. márc.. 1.  23:26 178
Drága Tehettséges Kallódó Zenésztársak!

Budapesti –nem hagyományos felállású- rockformáció (trombitás, basszusgitáros) kersei kreatív, nyitott szellemű alkotótársait DOBOS, GITÁROS, HÍM ÉNEKES személyében. Korhatár nincs, de KEZDŐK KÍMÉLJENEK! Angol dalszövegekkel dolgozunk. Célunk nem a magyar piacon való klubbozásos felörlődés. Kimondottan nemzetközi szintű produkcióban gondolkozunk. Dinamikus, vagány agylebontás és seggrázás, saját számokkal.
Amire számíthatsz:
Minimum heti 1 próba. Alapos, kitartó munka. Nők. Sok műfajt megjárt elmebetegek vagyunk, és szeretjük a beteg embereket., papír nem feltétlen kell róla. 5 számot kompletten megírtunk. (dalszöveg+hangszerelés). A teljes felállás ének, gitár, basszus, dob és fúvósszekció lesz.
Agyrombolóink: Red Hot Chili .., Frank Zappa, Primus, Rage Against.., Mohai Tamás, Avanged Sevenfold, acdc, Marcus Miller és még sokan és sokan és sokan és sokan
Ha tudsz, küldj magadról anyagot!
Mi is küldünk!

Kényszerzubonnyal várunk
petmann@mailbox.hu
ssccabi@gmail.com
   
fear1989 2010. márc.. 1.  19:24 177
Olyan zenészeket keresek, akik megunták a rockot a metalt, vagy éppen a jazzt, és valami újba szeretnének belevágni, és a mellékelt hangzások tetszenek nekik. :D És lehetőleg Budapesten, vagy vonzáskörzetén belül laknak.
[link]
[link]
Ezeket a zenéket egy fruity loops nevű progival csináltam, de egyébként hasonló hangzást el lehet érni egy két szintivel pár effektel és egy elektromos dobbal . Gitározok, és énekelek, valamint sok sok esztendőn keresztül hegedülni tanultam. :D
Elérhetőségeim:
msn: oliver1989@freemail.hu
e-mail: vizipipa19@gmail.com

   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky