3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresek
Atta 2011. jún.. 20.  13:09 416
Tapasztalt énekesnő keresi már működő zenekarát, tánczene és vendéglátó műfajban rendszeres fellépési lehetőség reményében. Nagykőrös, Kecskemét, vagy ezek vonzáskörzetéből. Több mint 5 év szakmai tapasztalat, kb. 120 db-os repertoár,ha szükséges, bővítem. Magyar, angol, spanyol nyelvű dalok.Kitartó vagyok,és nem félek a kihívásoktól. Nép Anita 0670-286-96-65
   
The play 2011. jún.. 17.  14:22 415
http://www.myspace.com/theplaymusic

Ha esetleg érdekel a prüntyögős csodálatoséletünk

Ugyanitt egyébként billentőst keresünk, többek között erre... van még feldolgozás, muse, placebo, rhcp, és tervbe coldplay national radiohead stb
   
ejtb 2011. jún.. 15.  13:31 414
Sziasztok!
Énekes-zongorista vagyok, és Elton John tribute band alapításához keresek budapesti gitárost, basszerost, dobost és szintist.
Tel.: (20) 234-5866
   
Mitch 2011. jún.. 14.  16:03 413
Háj!

Budapesti zenekarunkba keresünk basszert és gitárost (dobos és énekesgitáros már van). Komplett műsorunk már van, mert ketten összeraktunk kb. 10 számot teljesen, meghangszerelve. Ezek fel vannak véve. A zenekar stílusát illusztrálandó kiteszek ide kettőt:
[link]
[link]
Magunkat modern "nyugati" rocknak tartjuk, nincsenek hazai ízek a zenénkben, mert szarnak tartjuk a balkáni viszonyokat... Tehát nincsenek, bonyolult mélyre összpontosuló elvont szövegek stb. Viszont van torzított basszus, vokálok, szintik. Kicsit diszkós néhol a zene, a szó jobb értelmében, meg vannak zúzós részek is.
06-70/278-2717
mitch.lx23@gmail.com
   
yelyah 2011. jún.. 9.  17:55 412
Sziasztok! 21 éves kialföldi lány keres olyan zenekarokat, ahol énekes hiány van. Főként az amerikai punk zene érdekel (pl.: Paramore, Avril, Sum41, stb.), de bizonyos kereten belül szóba jöhet más stílus is ;)
Elérhetőségem: yelyah@indamail.hu

Ui: Van zenei tapasztalatom, és több hangszert is meg tudok szólaltatni :)
   
zongora59 2011. jún.. 7.  10:06 411
Külföldi rutinnal rendelkező zongorista-szintetizátoros-énekes vagyok. Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező énekesnőt vagy hangszeres énekes zenész kollégák vagy zenekarok jelentkezését várom. Belföldi-külföldi munka érdekel.
László Károly Tel.:36/70-273-05-46
   
Andabanda 2011. jún.. 6.  19:52 410
Már csak egy gitáros és dobos hiányzik az új nemistudom mihez :-)
Ha szereted a karcosabb, dallamos, táncolható alternatív zenét és ügyesen gitározol, vagy dobolsz, írj és küldünk vadi új demót a dalainkból!
   
horvathgeza91@yahoo.com 2011. máj.. 31.  08:56 409
A budapesti Just in Case zenekar gitárost keres. Korosztály: 18-25
Stílus: Muse, Vanilla Sky, Paramore, The Almost, The Fray, One Republic és ezekhez hasonlók.
Fiatalos, mindenki által szerethető, eladható zenét játszunk.
Van saját dalunk is a pár feldolgozás mellett. Nyáron megyünk stúdiózni, hogy felvegyük a saját dalokat.
Komoly elképzeléseink, terveink vannak a zenével kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várjuk akik szintén így gondolják.
Ide írhattok: info.justincase@gmail.com
   
Just Metal 2011. máj.. 30.  08:29 408
Sziasztok. Budapesti székhelyű modern/alternative metal banda keresi frontemberét/énekesét. van egy koncertképes felállásunk tehát 2 gitár , basszusgitár, és dobos , ebből vagyok én az egyik gitáros. szóval van 9 saját számunk. egy demó amin sajnos az ének még nincs rajta,( ha kedvet kapsz akkor épen te fogod felénekelni) bármikor feltudnánk lépni, sajnos viszont énekes nélkül nem lenne eléggé életképes a produkció ezért is lenne sürgős, de nyilván lenne idő arra hogy írjon az illető szövegeket, angolul gondoltuk őket. írj bátran a declan00@citromail.hu e-mail címre vagy pedig hív a 06 70 306 86 12 -es számon egész nap
   
horvathgeza91@yahoo.com 2011. máj.. 28.  11:10 407
Sziasztok!
A budapesti Just in Case zenekar gitárost keres. Korosztály: 18-25
Stílus: Muse, Vanilla Sky, Paramore, The Almost, The Fray, One Republic és ezekhez hasonlók.
Fiatalos, mindenki által szerethető, eladható zenét játszunk.
Van saját dalunk is a pár feldolgozás mellett. Nyáron megyünk stúdiózni, hogy felvegyük a saját dalokat.
Komoly elképzeléseink, terveink vannak a zenével kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várjuk akik szintén így gondolják.
Ide írhattok: info.justincase@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky