3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresek
gerge22 2012. máj.. 20.  12:25 536
Hello!

Eddig akusztikus gitáron játszottam, most kezdtem basszusozni. Keresnék egy viszonylag jó gitárost és dobost zenekarozás céljából. Saját számokat szeretnék leginkább (énekelnék és basszusoznék ugye, szövegeket írok magyar nyelven, és minden dalhoz van már némi gitárváz is). A basszusról annyi, hogy imprózni és nagyon villogni még nem fogok, de a számainkat stabilan és biztosan fogom tolni alapos gyakorlás után :)

Leginkább a magyar rock és alter-rock zenekarokat szeretem, de úgyis olyan zene lesz, amit összehozunk.

Ide tudtok írni: libikomusic@gmail.com

Gergő
   
ponocli 2012. máj.. 16.  11:23 535
Tisztelt Zenésztársak!

Komoly zenei produkcióhoz keresünk olyan gitártudással rendelkező fiú zenészt, aki szívesen játszana pop-rock stílusirányzatú zenét és komoly hozzáállással rendelkezik. Mivel a produkció nyár elején kezdődik, így minél hamarabb szeretnénk megtalálni a megfelelő embert. Fontos, hogy nem hobbi zenekar vagyunk, és nem is hobbi zenészt keresünk, hanem olyat aki nem fél megjelenni ősz elejétől tv adásban.
Elvárások: 18 és 25 év közötti fiú tagot keresünk Budapest és környékéről, komoly gitártudással és kifejezetten előnyt jelent ha énekelni is tudsz. Fontos, hogy egyéniség legyél és pluszba kérünk demó felvételt bármilyen produkcióról, valamint egy rövid szöveges bemutatkozást + fénykép.
E-mail: zsombor.poor@gmail.com vagy Tel: 0630/466-11-99 Csak komoly szándékkal rendelkezők jelentkezését várjuk!!!
   
Amunn 2012. máj.. 14.  17:00 534
Csoki!
Numetal zenekarhoz keresünk 2 ritmus gitárost,1 basserost, ,1 rapp+kisérő énekest,és 1 sampler-est.Énekes és dobos adott.Szeretnénk egy olyan bandát létrehozni akik dallamos és viszonylag populárisabb zenét játszanak.Hogy tudd milyen zenére gondoltunk:pl,Linkin park,ill nino,rammstein,Red,sick puppies.És még sorolhatnám!Főleg budapestieket keresünk,saját ingyenes elég jól felszerelt próbatermünk van.Fellépések adottak,rendelkezünk kapcsolatokkal,személy szerint nagyábból mindenhol felléptem már Budapesten.Ha érzel magadban egy kis lelkesedést,Akkor irj
Email,koko_empt@yahoo.com
Telefonszám:0630-938-6357
Illetve Facebook:
[link]
   
zack8809 2012. máj.. 11.  22:37 533
Budapesti induló modern rock zenekar keresi basszusgitárosát. Légy kreatív, lelkes és megbízható, valamint legyen cuccod. Hangolásunk drop C szóval az 5 húr vagy a lehangolás elkelhet. Irányvonal: Breaking Benjamin, Trapt, Stone Sour, Three Days Grace, Alter Bridge, 12 Stones, korai Nickelback... DE saját számok, saját tervek és saját lehetőségek, komoly hozzáállás és célok.
Tel.: 0670-632-8635
E-mail: mikula.tamas@gmail.com
zack1988@freemail.hu
   
iranyia76 2012. máj.. 11.  10:41 532
Budapesti, profi zenészekből álló rockzenekar billentyűst keres. Érdeklődni az iranyia76@gmail.com email címen lehet.
   
Bring 2012. máj.. 11.  10:00 531
Énekes zenekart keres
Angolul/magyarul anyanyelvi szinten beszélő, képzett, tapasztalt énekes/szövegíró profi szintű jazz/rock/indie/ska zenekar alapításához partnereket keres (basszus, dob, gitár), vagy már létező, saját elképzeléseinek is teret adó projekthez csatlakozhat.
bringalakulat@gmail.com
   
Jok3r 2012. máj.. 9.  11:42 530
Üdv!
Budapesti szólógitáros vagyok 2 éves tapasztalattal, és 2 zenekarral a hátam mögött. Budapesten keresek komoly szándékú zenekart, Hard rock, Glam rock, Heavy metal irányzatban, esetleg egy kis punkos beütéssel. Saját cuccom van. E-mellett ilyen stílusú zenekar alapításában is benne lennék. Ha úgy gondolod megnéznéd mit tudok nézd meg ezt a videót: [link] vagy írj ide: norbi.ruszin@freemail.hu és megbeszélünk egy próbát.
   
bjoc 2012. máj.. 7.  17:06 529
GITÁROS KERES zenekart SZÉKESFEHÉRVÁR - BUDAPEST vonalon.
Műfajt nem írok, de reggae és death metal kiesik.
37 éves vagyok, színpadi cuccom van.
   
Alteriah 2012. máj.. 1.  16:17 528
Az Alteriah zenekar énekesnők jelentkezését várja lehetőleg Tatabánya vagy környékén, de ha nem gond a bejárás és a heti legalább 1 próba, akkor messzebbről is működhet a dolog.
Dalok meghallgathatóak az alábbi linken:
[link]
Ha tetszik, jelentkezni lehet az alteriah@gmail.com címen.
   
beragadt 2012. ápr.. 28.  14:52 527
Budapesti, 26 éves, (főleg) akusztikus gitáros vagyok. Olyan gitárosokkal, énekesekkel, énekesnőkkel, hangszeresekkel ismerkednék, akiknek nincsenek színpadi ambícióik, pusztán hobbista szobazenélés a végcéljuk. Baráti duózgatás, esetleg a jútúb meghódítása, semmi egyéb. Fő kedvenc a Radiohead, de nyitott vagyok sok mindenre, amiben akusztikus gitár van.
beragadt@hotmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky