3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresek
beragadt 2012. márc.. 15.  16:28 506
Budapesti, 26 éves, (főleg) akusztikus gitáros vagyok. Olyan gitárosokkal, énekesekkel, énekesnőkkel, hangszeresekkel ismerkednék, akiknek nincsenek színpadi ambícióik, pusztán hobbista szobazenélés a végcéljuk. Baráti duózgatás, esetleg a jútúb meghódítása, semmi egyéb. Fő kedvenc a Radiohead, de nyitott vagyok sok mindenre: régi Placebo, régi HIM, Frusciante, de kb. bármi, amiben akusztikus gitár van.
beragadt@hotmail.com
   
Fervillsound 2012. márc.. 12.  00:52 505
Szia!

A tavasz lassan közeleg, és ezzel elkezdődik a klipkészítés szezonja is!
Tervezed, vagy tervezitek hogy csináltok egyet? Ráadásul esetleg még hangfelvétel is kéne mondjuk ? ;)
Ne is gondolkodj tovább, hogy hol lehetne ezeket kiváló minőségben, és számodra a legmegfelelőbb áron elkészíteni, mivel a FervillSound mindegyikben tud neked segíteni!

-klip
-promó videó
-reklám videó
-légifelvétel
-hangfelvétel
-fotózás

www.facebook.hu/fervillsound www.youtube.com/fervillsound

FervillSound Kft, Az álmok útján !
   
jacksonguitars 2012. márc.. 9.  12:21 504
Debreceni Heavy Metal zenekar sürgősen basszusgitárost keres!
Komoly hozzáállás, elegendő szabadidő, próba- és koncertképes hangerőt, és megszólalást biztosító cucc megléte, elszántság valamint az adott stílus szeretete szükséges!
Saját számokat játsszunk, néhány feldolgozással kiegészítve, koncertek lennének...
Felnőtt korú kollégák jelentkezésére számítunk (20+)!
További infó: http://www.kereszttuz.hu
info(kukac)kereszttuz(pont)hu
70-266-8345
   
Janis Pub 2012. márc.. 8.  21:25 503
Sziasztok zenekarok! Ez a reg a Janis Pub nevében lett létrehozva. Egy Karaoke és Music Pub vagyunk a Kálvin téren Budapesten. Részletes infok www.janispub.hu oldalon találhatóak a pubról. Folyamatosan keresünk zenekarokat havi program sorozatunkba. Több fajta együtt működési lehetőségre van mód akár hosszú távon is. Kérlek ha érdkel benneteket fellépési lehetőség keressetek meg minket és megbeszéljük a részleteket!!! Üdvözlettel Bánusz Zsolt Program Manager
   
balika1 2012. márc.. 8.  21:00 502
Sziasztok!

25 éves kezdő billentyűs vagyok, közös gyakorlásra/zenélésre keresek embereket.

Nyitott vagyok sima technikai gyakorlatokra (pl.: skálázás, akkordbontások),
közös kottaolvasásra, improvizációra stb. Nem muszáj előadásra szánt számokkal
foglalkoznunk, de akár abban benne vagyok.
Van lehetőség itt nálam Csillaghegyen van lehetőség gyakorolni, van
gitár-erősítőm és digitális
zongorám is - de ha tudsz valami más helyet javasolni az is ok .

Emelett zenekarra is nyitott vagyok. Kezdő lévén inkább olyan zenekart keresek
ahol elsősorban jammelésenm közös gyakorláson van a hangsúly. Egyszerűbb
zenékkel kezdeném, ahol zenekari hangzást kiegészíthetem, színesíthetem.

Akit érdekel írjon egy üzenetet jazzbalko kukac gmail pont com címre
   
moricka26 2012. márc.. 8.  18:05 501
NŐI ÉNEKESÉT keresi budapesti rockzenekar!

Saját számok a fő irányvonalunk, melyből egy kész műsorral rendelkezünk. Ehhez keresünk jó hangú, megbízható énekesnőt. A zenekar több éve működik, és a tagok életkora 22 év.
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, ne habozz, keress bátran e-mailben, ahol még felvételeket is tudok küldeni.

E-mail: moricka26@gmail.com
   
Sixx 2012. márc.. 6.  00:35 500
--Belleville Road--
A bandánk énekest keres kifejezetten Hard Rock/Rock stílusba. irányzat: Guns n Roses, Mötley Crüe, Skid Row, Black Veil Brides, Asking Alexandria, Rolling Stones, Iggy Pop....... és persze még jo pár faszfej (jo értelemben), Vannak már saját számok és folyamatosan dolgozunk az új dalokon is.(Koncert tapasztalat van). Aki úgy érzi bele illik a stílusba (szereti a whiskyt:D) és ez bejön neki az keressen meg minket.
ui: ja és budapesti banda.
http://www.myspace.com/bellevilleroad
[link]
elérhetőség: balint4444@yahoo.com
   
chansonfactory 2012. márc.. 4.  18:44 499
Sziasztok!

25 éves hobbiénekesnő vagyok és olyan zenészeket keresek, akik szívesen játszanának jazz sztenderdeket, chansonokat. Elsősorban egy gitárosra lenne szükség, de bármilyen hangszerest tárt karokkal fogadok. Írjatok és küldök felvételeket!

Chanson Factory
   
oldbasszeros 2012. febr.. 28.  21:48 498
Basszusgitáros vagyok és zenekart keresek, ahol rendszeres fellépések vannak. Kezdők, ingyen játszók, most alakulók kíméljenek. Jelentkezni: oldbasszeros@gmail.com
   
TheBeatles 2012. febr.. 22.  22:47 497
Sziasztok!

Szeretnék 0-tól 100 éves korig lelkes jelentkezőket egy budapesti Beatles tribute-féle banda alapításához! Én 16 éves vagyok, és Ringo szerepét tölteném be...így még várok zenélőtársakat a fab four további tagjai részére! Tehát akinek felkeltette érdeklődését hogy alapítsunk egy javarészt Beatles számokat játszó vidám együttest, ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot a fabthebeatles@gmail.com e-mail címen!

Köszönöm!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky