3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » BLUES&ROLL

Témakörök
Hirdetés
BLUES&ROLL
fenderblues 2008. júl.. 13.  08:24 24
A Blues Monks zenekar keresi billentyűsét. Mi a saját dalokon kívül Hendrixet, Claptont, Albert Kinget, Steppenwolfot, Muddy Waters-t, stb. játszunk. Olyan embert keresünk aki megbízható, van egy kis tapasztalata és nem ijed meg a sűrűbb koncertezéstől. Lekötött koncertek vannak a közeljövőben ezért sürgős lenne!! Írj e-mailt: rsanyi20@tvn.hu címre!
   
fenderblues 2008. ápr.. 15.  09:27 23
Budapesti BLUES-ROCK zenekar keresi énekesét és billentyűsét! Koncertképes cucc, előny! Fellépési lehetőségeink vannak így már csak TE hiányzol!!!!!!
   
suieasy 2007. szept.. 8.  23:45 22
The Raw Tribe zenekarba
The Raw Tribe zenekarba keresünk gitárost! Belehallgass: therawtribe.zajlik.hu vagy myspace.com/therawtribe 06705278325
   
Fenderblues 2007. aug.. 29.  12:53 21
BLUES
A BLUES MONK zenekar keresi billentyûsét vagy herflisét!
Jelentkezz és csatlakozz a Bluest játszó csapatunkba! Mi Budapestiek vagyunk!rsanyi20@freemail.hu
   
jazzbassman 2007. júl.. 25.  20:55 20
dobost keresünk
Alakulófélben lévõ pesti blueszenekar keresi mindenre elszánt dobosát. Szeresd a zenét, fõleg a bluest, és legyen cuccod.

Kontakt:

rsanyi20@freemail.hu
vagy:
laci84@citromail.hu

Várjuk a lelkes jelentkezõket! :)
   
Cukibea 2007. jún.. 30.  22:56 19
Szintis, Zongorista PÉCSETT
Pécsi szintis keresi igényes/elszánt(!!) zenekarát Pécsett.
Ennyi.

Irány: Pink Floyd, TOTO, Halloween..stb.stb. Saját számokat szeretnék játszani, és kibontakoztatni az ötleteimet.

Érd.: nálam, vagy a cukibea@gmail.com-on.
   
jazzbassman 2007. jún.. 27.  21:03 18
Dobosok ide
Hát ez hihetetlen... :)

Tényleg nem tudom, mi a baj, ilyennel még nem is találkoztam. A levelet elküldi, minden jónak tûnik, de nem kapok jelentést, hogy megkaptad, meg ilyenek, és ezek szerint akkor nem is kapod meg.

Mindegy, most megint elküldtem, a másik e-mailcímemrõl is, ha most sem megy (ami lassan már misztikussá válik :), akkor kitalálunk mást (msn, vagy valami ilyesmi).

Úgy látszik, az internet nem akarja, h ebbõl zenekar legyen. Na de rajtunk nem foghat ki.... :))

Mindenesetre ha van iwiw-címed, keress rám (Bagi László, London), és írj már ott légyszíves, hátha ott kevesebb akadályba ütközünk. :)

Üdv addig is
   
Fenderblues 2007. jún.. 27.  19:49 17
DOBOS
Sajnos én nem kaptam tõled választ pedig minden nap megnézem a mailem::::(

Nem tudom mi lehet a baj:(
   
jazzbassman 2007. jún.. 15.  15:23 16
Igen, azt megkaptam, írtam is vissza. Megkaptad?

Ha nem, akkor tényleg nem tudom, mi a baj....

Igen, igen, DOBOSOKAT ide, százával, ezrével. De legalább egy jöjjön...
   
Fenderblues 2007. jún.. 14.  13:46 15
S
Nos írtam neked. A DOBOSOKAT pedig továbbra is várjuk!!!!!!!!!!!!!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky