3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2004. december

Témakörök
Hirdetés
2004. december
drjucika 2004. dec.. 1.  12:10 7
Családilag kötelezõ – de nem ezért voksolok a Roosterre, hanem azért mert szeretem!
   
lnmb 2004. dec.. 1.  12:05 6
manifest egész tûrhetõ, a dobost kivéve!reájuk voksolok!
   
gytodi 2004. dec.. 1.  11:58 5
Én is, én is – mert a rock’n’roll jó! A srácoknak meg jól jöhet a szavazatom – sajnálom, hogy az elõzõ hónapban nem Sub Rosa nyert – gratula Piroskáéknak! De akkor is Rooster! :)
   
loaded 2004. dec.. 1.  11:49 4
Megtettem – és kövezzetek meg, ha akartok – de rock’n’roll => ROOSTER
   
c3 2004. dec.. 1.  09:54 3
manifest
én továbbra is a manifest mellett vagyok, meg még egy néhányan remélem!
pussz
c3
   
Pagan 2004. dec.. 1.  09:13 2
Pagan
A dark - gothic zene képviselõire az Örömre voksoltam. Aki szereti az e fajta muzsikát annak ajánlom figyelmébe.
   
myMusic Admin 2004. dec.. 1.  00:10 1
2004. december
Az új szavazás elindult, a korábbi (elõzõ havi) bejelentésünknek megfelelõen az októberi elsõ 10 zenekar közül a stúdióidõt még nem nyert zenekarokra lehet szavazni.

FIGYELEM! Egy módosítást vezetünk be decemberben: azok a fórumozók, akiknek nincs egyetlen hozzászólásuk sem, vagy értelmetlen hozzászólásuk van csak, kizárhatók, és szavazatuk nem számít az eredménybe.

Ennek mindössze az a célja, hogy aki idejön és szavaz együttesekre, az vegye már a fáradtságot és ha van véleménye az itt jelen lévõ zenekarokról, írja meg nekik, nekünk, meg mindenkinek...

Üdv,
myMusic.hu Admin
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky