3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Kezdõ énekesek

Témakörök
Hirdetés
Kezdõ énekesek
manhart 2005. márc.. 25.  18:54 7
www.manhartsmusic.com
www.manhartsmusic.com
   
barbi 2005. márc.. 15.  22:57 6
Szia
Én is kezdö énekes vagyok. :) tanulok énekelni,gitározni és dalszövegeket irok. Az életem a zene!!!:) igazad van, szerintem jo 5let volt ez a téma mert nekem legalábbis nagyon jol jönne ha vki elmondaná a tapasztalatait+stb…:)
Nah csak ha már benéztem gondoltam irok vmit!!!
barbi:)
   
barbi 2005. márc.. 15.  22:56 5
Szia
Én is kezdö énekes vagyok. :) tanulok énekelni,gitározni és dalszövegeket irok. Az életem a zene!!!:) igazad van, szerintem jo 5let volt ez a téma mert nekem legalábbis nagyon jol jönne ha vki elmondaná a tapasztalatait+stb…:)
Nah csak ha már benéztem gondoltam irok vmit!!!
barbi:)
   
Baby Gabi 2005. jan.. 6.  10:23 4
Hát ahogy elnézem nem nagyon ír ide senki...Úgylátszik rossz helyen keresgélekolyan amberkéket, mint én...Vagyis akik kezdõ énekesek és megszeretnék egymással osztani az eddigi tapasztalatokat, esetleg tanácsot adni egymásnak...na de mindegy...Legalább volt aki benézett ide mégha nem is írt be semmit...:)))
   
Baby Gabi 2004. okt.. 28.  20:00 3
Köszi...aztán rájöttem! :o)
   
myMusic Admin 2004. okt.. 28.  18:19 2
áthelyezés
OFF: a témát áthelyeztem ide, a HELP részbe az oldal használatával kapcsolatos segítségkérések tartoznak.
   
Baby Gabi 2004. okt.. 28.  14:28 1
Kezdõ énekesek
Sziasztok! Ezt a Fórumot azért hoztam létre, hogy a kezdõ énekesek és leendõ "sztárok" tudjanak egymástól tanácsokat kérni és tapasztalatokat szerezni...Remélem minél többen leszünk itt és beszélgetünk arról, hogy kinek mi a terve a jövõre nézve, ki milyen zenét szeret és milyen mûfajban szeretne a Világot jelentõ deszkákra lépni...Én magam is énekelgetek, még csak itthon, de jövõ szeptemberben elkezdek egy könnyûzenei ének sulit, és onnantól kezdve nincs megállás! Várom véleményeiteket, észrevételeiteket mindenrõl, ami a zenével kapcsolatos. És persze megkérdezném a véleményeteket a Megasztárról? Ki mit gondol a mûsorrol, a mûsorvezetõkrõl, na meg a jelentkezõkrõl...:o)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky