3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekar keres hangszerest

Témakörök
Hirdetés
Zenekar keres hangszerest
St. Elmo's Fire 2006. aug.. 23.  23:33 686
Énekest keresünk !
Halihó!

Énekest keresünk !!!
17-23 év között ! Irány: Subscribe, Solution ...
Saját próbahely: Monoron. (a zenekar fele budapesti!)
A lényeg, hogy komolyan gondold, és legyen hangod! :)
Írj bátran !

les.p@freemail.hu
   
zotya6t 2006. aug.. 18.  20:35 685
ja és a cím:
bzk@freemail.hu
Üdv!
Z.
   
zotya6t 2006. aug.. 18.  20:32 684
basszerosok ide!
Hali!

A 6TEST zenekar basszert keres!
Kreatív arcot keresünk profi cuccal és tudással & modern rockhoz igazított optimális színpadi állatsági együtthatóval!
Itt meg tudod hallgatni a zenét, meg tudod nézni az új koncertfotókat:
www.6test.hu

Üdv!
Zotya/6TEST
   
synthdani 2006. aug.. 18.  12:39 683
Helló!

Sonata Arctica tribute band keresi basserosát. Ha szereted a sonatat, tudsz basserolni, van basszusod, le is tod játsszani a számokat, akkor itt a helyed! Budapesti a banda, már nagyon nagyon szeretnénk koncertezni, lehetõségek meglennének. 15-26 év közötti emberek jelentkezését várjuk(nem baj ha egy kicsit idõsebb/faiatalabb vgy, csak le tudd játsszani).
kontakt: heloween@freemail.hu
   
HHC 2006. aug.. 18.  10:55 682
Re: Billentyûs
[quote:9a529fe27f="hc"]Budapesti kezdõ hc/screamo/emocore zenekar keres billentyûst aki líraibbá tenné a lírai részeket sötétebé a sötétet és nagyszerûeket alkotna. kor és nem nem számít lehetsz 30 vagy 13 fiú vagy lány ha messze laksz az se baj csak legyen kedved pestre utazni próba miatt néhanapján
msn: dani_vagyok@hotmail.com
ímél: keresek_x@freemail.hu[/quote:9a529fe27f]


megbasszusgitárost is!!!!!
   
Kirk 2006. aug.. 18.  01:44 681
ÉNEKEST KERESÜNK SÜRGÕSEN!!!!
Hello. Mi a Voice of Majesty zenekar vagyunk. Sürgõsen énekest keresünk!
Irány: Metallica, Replika, Balck-out, Mantra
Próbaterem van. Nagyon várunk egy kõzép , vagy/és mély hangtónusú énekest, igazán kompletté tenné a zenénket.
Fellépések elõtt, (és után) vagyunk ha érzed, hogy tenni akarsz valamit... valami igazán nagyot köztünk a helyed!
Tomi: 06-70-9444-755 Zoli: 0670-227-1821
   
hc 2006. aug.. 16.  20:05 680
Billentyûs
Budapesti kezdõ hc/screamo/emocore zenekar keres billentyûst aki líraibbá tenné a lírai részeket sötétebé a sötétet és nagyszerûeket alkotna. kor és nem nem számít lehetsz 30 vagy 13 fiú vagy lány ha messze laksz az se baj csak legyen kedved pestre utazni próba miatt néhanapján
msn: dani_vagyok@hotmail.com
ímél: keresek_x@freemail.hu
   
Cracky21 2006. aug.. 15.  15:07 679
basszerost keresünk!!!
nem kezdõ basszerost keres budapesti banda! stílus: red hot, u2, oasis, the calling, travis, plusz saját számok!

érdeklõdni a cracky21@freemail.hu e-mail címen, vagy a 20/3863234-es telefonszámon lehet.
   
Woody 2006. aug.. 15.  13:59 678
Zenekar alapításhoz keresnék 20-25 éves jó fej vidám arcokat. Minden kell.

Nekem van gitárom, de ha a szükség úgy hozza, bevállalhatom az éneket is. Azt még nem tudom melyik a rosszabb: ha gitározom, vagy ha énekelek, majd kiderül. De legalább jól nézek ki. :-) Fontos a jó hangulat.

Szóval szükségeltetne egy dobos, egy basszgitáros, meg egy nálamnál sokkal jobb szólógitáros. Nem feltétlenül ebben a sorrendben, de ennyi mindenképpen kell. Kreativitás minden téren (Deák téren, Kossuth téren) elõny!

Saját számokat játszó zenekar létrehozása lenne a cél. Ha van saját ötleted még jobb. Nekem is, de azért még csiszolni kell rajta. Meg hangszerelni, meg kigyakorolni rendesen, stb…

Budapestiek (XI-XXII. ker.) elõnyben, de írhatnak érd/tárnok vonalon mozgók is.

Amik hatással voltak rám, (a teljesség igénye nélkül): Guns N’ Roses, Aerosmtih, Bon Jovi, AC/DC, Metallica, Nirvana, Green Day, Nirvana, Tankcsapda, stb…

Irányvonal: Nem tudom meghatározni. Dallamos, pörgõs, slágeres, rockos számok, a keménytõl, a feelingesen át, az érzelmes balladákig.

Ami hangszeres tudásomat illeti: Szerintem közepes, (de az is lehet hogy csak kettes alá). Még senki sem osztályozta.

Ha ez így érdekel, ide írhatol: woody80@freemail.hu
   
josé mendez 2006. aug.. 14.  19:22 677
szintis-sampleres
Modern rockot játszó zenekar keres szintis/samplerest, esetleg a mûfajban jártas dj-t.
Csak komoly hozzáállásúak jelentkezzenek!
josemendez@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky