3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekar keres hangszerest

Témakörök
Hirdetés
Zenekar keres hangszerest
zoey7 2010. jún.. 8.  17:30 1607
Tsőő!
lány SZÉKESFEHÉRVÁRi BASSZEROS vagyok és ZENEKRT KERESEK! zenei elképzelés: simple plan, paramore, guns 'n' roses, 30seconds to mars, green day, rhcp... stb. nem vagyok kezdő (1,5-2éve játszom) tudok tabot olvasni é van cuccom
érd: zsofizoey@citromail.hu(email)
msn: zsofizoey@hotmail.com
;)
   
gimmesomemore 2010. jún.. 8.  16:29 1606
Sziasztok!

Budapesti FUNKY-zenekarunkba keresünk kreatív, improvizatív(!!!) SZAXOFONOSt!

Egy éve játszunk együtt, gitár, basszusgitár, billentyű és dob felállásban. Az irányvonal valahol az alábbi előadók határmezsgyélyén mozog: Maceo Parker, Jamiroquai, Tower of Power, Mendoza Dance Parti, Nils Landgren Funk Unit, George Clinton, Jestofunk, stb.
Elsődlegesen saját számokból építjük a repertoárunkat, de feldolgozások is helyet kapnak a koncerteken. Heti két próba saját teremben. Fontos: nem kotta-virtuózt keresünk, hanem egy improvizációban jártas, szólisztikus-készséggel bőkezűen megáldott szaxist.

érd: la.tamas@gmail.com vagy gsm.budapest@gmail.com

üdv:
Tamás - Gimme Some More
   
szer 2010. jún.. 7.  12:16 1605
Magyarul éneklő, alternatív, indie, britpop stílusú zenekar keres, modern gondolkodású, elektronikában jártas, zeneszerzéssel is foglalkozó kreatív BILLENTYŰST.

tbence81@gmail.com
20/560-66-00
   
6ER1 2010. máj.. 30.  16:54 1604
Sziasztok!

Budapesti alternatív rock zenekar keresi nem kezdő basszusgitárosát! Saját dalokat játszunk, a stílus kb. Quimby-Kispál-Nirvana, némi etno és reggae adalékkal fűszerezve. Gyertek, vár a slágergyár! :-)))

klgergo@gmail.com
   
Anumauri 2010. máj.. 27.  22:51 1603
Énekesnő-zeneszerző zenésztársakat keres. Elsősorban:
- sampleres/szintis/zeneszerkesztőt
- perkás/darbukás/ütőhangszerest
- gitárost (akusztikus)
Másodsorban hegedűst, fúvóst, és akár egyéb hangszerest.
3 lassabb szám meghallgatható itt: http://www.myspace.com/anumauri
Jelenleg egy albumnyi ilyen jellegű szám van. A gyors dalokat viszont együtt írnánk meg, ezek valahol a Dead Can Dance, a Matrix zenéje és a Mitsoura munkássága között helyezkednének el. Ízelítőképpen:
Matrix (Juno Reactor: Navras) [link]
Dead Can Dance:Rakim [link]
Mitsoura: Keluska [link]
Jelentkezz (20/46-70-415), ha érted/érzed a fenti dalok mondanivalóját, jól játszol a hangszereden, és szeretnél ilyen zene létrehozásában hosszú távon közreműködni.
   
Musyc 2010. máj.. 24.  19:53 1602
Hello!

Trió alakításához keresek gitárost, és még egy hangszerest. (I'm the singer.)
Stílus: jazz, pop, bossa nova, blues, ami jön.
Kor: akárhány éves lehetsz, én 17 vagyok (majdnem 18 :))
Környék: Érd, Budapest (én sóskúti vagyok)

e-mail: franktyrell@gmail.com
telefon: 06-30-262-4466
   
hullamlovaszenekar 2010. máj.. 20.  18:54 1601
Improvizációs est: Te, ének, percussion ritmushangszerek-, és bármilyen dallamhangszer játszanak. Május 30. Rézmál kávézó. http://www.mindigegyszer.fw.hu/
   
vanazoli 2010. máj.. 18.  17:57 1600
„Klasszikus” rockzenekar keresi 25-35 éves budapesti dobosát! fehertamas3@freemail.hu
   
retrocelli 2010. máj.. 17.  17:45 1599
Partyzenekarba keresünk 25-35 év közötti profi billentyűst énektudással, Budapest vagy Pest megyéből. Jelentkezni a retrocelli@gmail.com címen lehet.

   
lacage 2010. máj.. 16.  19:58 1598
Dobost és basszusgitárost keresünk alakuló budapesti rockzenekarba (pl Nickelback, Calling, Pearl Jam, Shinedown, Oasis, stb). Fellépési lehetőségek adottak; elkötelezett, megbízható zenészeket keresünk. Édeklődni lehet: lacagee@yahoo.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky