3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Ágnes 2005. szept.. 18.  22:36 180
Gitárosok jelenzkezzenek!!!
Sziasztok!

A budapest Ackar nevü zenekar dobosa volnék és hiányunk van.
Hiányzik egy gitáros még h. teljesen megalakuljunk.
Leginkább a Metal irányában mozgunk,a fõ cél az!!!
most jelenleg 2 fiú és 2 lányból áll a zenekar.
Saját számokat játszunk.Mindenki képzett zenész és még képezi magát:)
Minden meg van csak egy elszánt,lelkes gitáros nincs...

Hívj vagy írj: 06 30 55 203 75
baby87@freemail.hu

Üdvözlettel-Ágnes
   
joskabácsi 2005. szept.. 16.  12:58 179
folkrock vagy mi
Rendhagyó zenei csoportosulásba keresek hegedûst, mandolinost, esetleg citerást, és dobost. Folkos-rockos zene, Levellers-Kormorán-Ghymes keverék, elég lendületes, de ízléses, nem kemény rock. Akusztikus megszólalás, furulyákkal, népi hangszerekkel. Saját számok, a természetrõl, fûrõl, fáról, ilyesmi.
joskaposta@freemail.hu
   
Andante 2005. szept.. 16.  12:33 178
Boogieman!!!!!!!
Feltétlenül olvass el! Mi egy Nyergesi (komárom-Esztergom megye bp-tõl 55km)z.kar vagyunk és bluest játszunk. nagyon keresnénk énekest!!!!!!! Fellépési lehetõség van!!! gyoriati@freemail.hu
   
rosz 2005. szept.. 16.  09:58 177
gitáros zenekart keres, v. csinálna egyet
Üdv... na a következõkrõl lenne szó! Keresek egy zenekart, vagy embereket zenélés céljából. bõvebb infó: http://rosz.fw.hu e-mail: rosz@freemail.hu
   
Pannyka- 2005. szept.. 15.  21:13 176
pannyka vok pécsrõl, és szeretnék egy olyan zenekart, ahol rockot játszanak, nightwishes hangú csajt keresnek, és komolyan veszik a zenélést...:)
16vok imádom a zenét

éljen a rock!

email:pannyka-@freemail.hu
   
shittag 2005. szept.. 8.  13:16 175
Zenekar alapítás céljából keresek zenészeket. Én egy 22 éves srác vagyok, aki énekel. Magam mellé keresnék gitárost, basszerost, szintist, meg dobost, esetleg percussion-öst, meg fúvósokat, vagy Dj-t, esetleg másik csajt aki énekel, vagy mc-t, egyszóval bárkit aki szeretne önnáló dolgokat csinálni, nem csak feldolgozásokat. Ha érdekelj írj ide gbudai@yahoo.com.
   
Boogieman 2005. szept.. 7.  09:47 174
Blues
Hello!

20-25 év körüli BP-i basszerost és dobost keresek, akik érzik a bluest...
De nagyon.
(Én volnék a gitáros und énekes)
0630-383-83-52
   
nc 2005. szept.. 5.  17:28 173
Modern Fusion Jazz
Sziasztok!

Budapesti 11 éve játszadozó dobos gyerök vagyok.
Szeretnék végre összehozni egy modern fusion jazz zenekart, ahol minden hangszeres jó improvizatív képességekkel van megáldva. Instrumentális zenére gondoltam. Irányzat: Karizma, Kaltenecker Trio, Födõ, European Mantra... Tudom itthon nehéz lesz ilyet alapítani, vagy talán össze se jön, de megpróbálnám azért. Komoly, megbízható 22-30 év körüli arcokat keresek, fiúk-lányok jelentkezzetek! Gitár-Basszer-Billentyû-dob felállásra gondoltam.

Ami még lehetõség, hogy ilyesmi létezõ zenekarba beszállnék.
Amilyen stílusok érdekelnek: jazz, funk, latin, energikus nem latymatag britpop, esetleg valami igényes egyedi zene, ami nem azért egyedi, mert nagyon rossz. :P

mail: nc@3dga.hu
tel.: +36209642657

Fekete Ákos

csók.
   
-Wohkadeh 2005. aug.. 31.  13:30 172
Üdv! Nagykanizsai gitáros keresi zenekarát! Kb 1 éves tapasztalattal rendelkezem, fõként hc/thrash zenekarba szállnék be - vagy hasonló mûfaj.

mihaly_major88@hotmail.com (e-mail és MSN is egyben)

üdv
   
GRichárd 2005. aug.. 31.  12:49 171
Zenekart illetve zenekar alapításához.........
Hi!
Zenekart illetve zenekar alapításához tagokat"bassg.szólóg.DJ.dob.ének(rap)" keresek! Jómagam 12 éve gitározom(28 vagyok) több zenekarban játszottam.Kb 3-4 éve csak hobby szinten a szomszédok nagy-nagy örömére játszom.Otthoni kis "studiómban" már készítettem 3 cd-t, tehát ötlet az van! Hogy milyen stílusra gondoltam...Nem tudnám megnevezni!Inkább néhány zenekar akiket szeretek:Metallica ,beastie boys ,rage agains,fun lovin criminals,régi hobo blues band, eminem ,santana stb......szóval elég vegyes....ÍRj:celluxx@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky