3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
missgreen 2007. ápr.. 23.  23:41 570
sziasztok,
huszonéves, nagyon fiatalos, fõiskolás lány vagyok. ÉNEKELNI szeretnék, de kérlek, mielõtt ímélt írsz, olvasd el, amit magamról írok:

gyerekkorom óta képzem magam zeneileg, több hangszeren játszom, évtizedes (komoly-jazz-)zenekari múltam van. könnyûzenei kórusban éneklek, de sosem szólóztam, azonban egy ideje úgy érzem, hogy a könnyûzenei bizonyos ágaiban kipróbálnám magam. Leginkább valami rockos utat tudnék elképzelni magamnak. ami hozzám- és a hangomhoz- közel áll: cranberries, QUEEN, egyéb folkos, dallamos, fantáziadús zene. (gospell, spirituálé, country)

fontos megemlíteni:
- mivel sosem voltam szólísta, csak a szobám négy falának énekeltem (de azt nagyon), szükségem van bizonyos idõre, amíg beleszokom a szerepbe, de egy jó, vidám, türelmes társasággal valószínûleg nagyon hamar menne.
- szeretnék energikus, karizmatikus énekes lenni, szeretem a folkot, a szólóhangszerekkel színesített akusztikus zenét (hegedû, furulyák, szájharmonika, stb.)
- nagyon fontos, hogy képzett, de leginkább igényes zenészekkel szeretnék dolgozni
- mint írtam, énekesként még nem, de zenészként elég tapasztalt vagyok

és végül: szeretnék valami kreatív, igényes, kellemes projectben részt venni, olyan emberekkel, akik fontosnak tartják egymás véleményét, és saját maguk állandó fejlesztését. igény szerint a szervezésben, koordinálásban is tudok segíteni, ebben is nagy tapasztalatom van. természetesen tudok kottát olvasni, alapszinten zongorázni (akkordos kíséretet is), kicsit gitározni, de leginkább a fúvóshangszerek állnak hozzám közel.


ha felkeltettem az érdeklõdésed, írj nekem:
nyaukavauka KUKAC gmail.com
(biztos van amit elfelejtettem, de majd kiderül.)
   
Nagual 2007. ápr.. 23.  15:04 569
Énekes/gitáros zenekart/zenészeket keres!
Jó hangú, rutinos énekes/gitáros zenekart/zenészeket keres. Stílus... Stone Sour, Limp Bizkit, Linkin Park stb.... lényeg 7 húros masszív zene, dallamos énekkel.
Ráckeve és környéke lenne ideális, de Pestre is szívesen feljárnék egy jó banda miatt!!!
Egy tuti csapatban lemondok a gitárról is szívesen...
Félprofi/profi zenészek ill. bandák jelentkezését várom!

üdv.
Kátai Béla

ui.: régi bandám... ahol ritmusgitáros/vokálos voltam >>>
www.drum-planet.de (Giant Eyes 2004)

contact >>
MSN & E-mail: drakhonis15@hotmail.com
Mobil: +36 30 232 1097
   
metallik 2007. ápr.. 21.  12:32 568
basszer-ének zenekart keres/alapít
budapesti basszer/énekes zenekart alapít/beszállna.

Rövid leszek: [url]http://www.myspace.com/postumusmusic[/url]
csekkold le, ha érdekel valakit a dolog, szóljon!
   
Balazs Janos 2007. ápr.. 19.  20:16 567
Oktatás !
Felsõfokú jazz- zongora -ének oktatás!
Korhatár nélkül tanulhat minden nap 10-10.-ig,a BLAHÁNÁL !
Kezdõtõl-haladóig,alapoktól-felsõfokig,improvizálás-stílus-ritmus gyakorlat-elméleti képzés
Klasszikus,jazz,pop,blues,musical,operett,mûfajban.
Hangképzés-légzéstechnika diplomás tanártól! 0670 632 4098 .
   
Joe 2007. ápr.. 18.  15:33 566
18 éves korát gitártudásával meghazudtoló lelkes, megbízható szólógitáros cimbora keres együttest.

Lényeg:
- lehetõleg rock, vagy valamilyen keményebb, igényes zenét játszó banda jelentkezését várja
- a zenekartagok ne legyenek képzettlenek
- hely szerint Bp., ill. Monor környéke OK

Szóval, ha kell egy patent szólógityós, hívd Balázst a 30-263-7585-ös mobilszámon!
   
kekgab 2007. ápr.. 17.  17:00 565
Pécsi basszusgitáros vagyok! Szeretem az brittpopot, indiet, funkot, beatet, még még miegymást. Hõsrockot nem akarok játszani! :) Akinek kellek szóljon: kekgab@gmail.com
   
kekgab 2007. ápr.. 17.  17:00 564
Pécsi basszusgitáros vagyok! Szeretem az brittpopot, indiet, funkot, beatet, még még miegymást. Hõsrockot nem akarok játszani! :) Akinek kellek szóljon: kekgab@gmail.com
   
johnnybegood 2007. ápr.. 16.  10:52 563
fuck n' roll fehérvár
Blues alapú rock/hardrock zenéhez keresek zenésztársakat, ill betársulnék már meglévõ zenekarba. Nem vagyok profi szólógitáros, de azért jól nyomom:)
"Hatások": Hendrix, Cream, Lynyrd Skynyrd, Guns N' Roses, Beatles, ACDC, Michelle Wild:)...
Én kb. 28 vagyok, és fehérváron leledzem.

üdv
johnnybegood@vipmail.hu
   
Spuri 2007. ápr.. 15.  18:49 562
Hello,
én egy 15 éves ritmusgitáros vagyok ( ha ekll akkor szólózok is ) , soroksáron lakom , és korombeliekbõl álló bandát keresek , vagy csinálnék. A Kedvenceim a guns n roses a velvet revolver az aerosmith a rolling stones az rhcp , és az ilyesféle zenék. E-mailem: Spuri007@hotmail.com ( ugyanez az msn címem is )
   
patrician 2007. ápr.. 8.  17:44 561
Zenekar
Hellosztok!!!!8 éve tanuló 13 éves szólógitáros,zenekart kersene siofok,zamárdi v éppenezek környékén!!Felszerelésem egyelõre csekély,ámbár nem "szar",egy behringer gitár és egy digitech pedál!!Nemsokára egy epiphone les paul-lal nyomom majd!!Zenekari tapasztalatom van!!Stilus: Rock,Punk,Metal és az ehhez hasonló jó dolgok. gitarrrock@hotmail.com - erre légyszi dobjatok egy mailt ha kellek,megköszöném!Csáó!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky