3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
ivanhoe 2005. ápr.. 10.  15:09 90
Basszeros hobbizenekart keres
Sziasztok!

Pilisvörösvár/Csaba/Szántó és környéki zenekart keresek.

Kb 10 éve zenélek, érdekel mindenfajta stílus, eddig leginkább funk, rock, és kezdõ szinten Jazz zenéket játszottam/játszom.

Cim: ivanhoe@mailbox.hu
   
Korona 2005. ápr.. 9.  13:06 89
ZENEKAR KERES
SZOLNOKI zenekar BASSZUSGITÁROST keres, Szolnok és környékérõl. Próbaterem van, folyamatos koncert!

Tel.: 06/30-974-2937
06/70-562-3352
   
S. Viktor 2005. ápr.. 7.  12:33 88
ÉNEKEST KERESÜNK
Szolnok melletti zenekarba keresünk képzettebb hangú énekest.

Kreativitás, elszántság kötelezõ. Prog. rock ill. metal-t jatszanank fõleg. Saját ötlet millió van. Ének kellene, hogy haladjunk. Szövegíró férfi énekesek elõnyben. Hatások: Dream Theater, Fates Warning, Symphony X, Steve Vai, Stonehenge, Wendigo, Spock's Beard, Queensryche, G3 koncertek, Meshuggah, Stone Temple Pilots, Zakk Wylde, Ozzy Osbourne és még sokan mások. Nem feltétlenül kell ismerned az összeset, csak legyél nagyon nyitott!

young@index.hu

06 70/ 263 74 86
   
aleister 2005. ápr.. 4.  01:25 87
Már elnézést, de mit akarsz Te 16 éves énekesekkel? 18-19 év alatt szóba sem állnak a tanárok az emberrel.


Gitáros gothic zenekart keres Budapest vagy Veszprém környékén. Cuccal és a zene végtelen szeretetével rendelkezem. :)
   
Methos 2005. ápr.. 2.  00:45 86
Fiuk lányok!
Gyõri rock zenekar keresi jó hangú énekes/énesnõjét. kb 16-22éves korig
Próbahely van.
dewild@freemail.hu
   
snake 2005. márc.. 28.  21:58 85
Amerikai gitárosok videó oktató órái eladók!
Amerikai gitárosok videó oktató órái eladók! John Petrucci (Dream Theater), Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Paul Gilbert (Mr. Big, Racer-X), Marty Friedman (Megadeth), Jason Becker, Vinnie Moore ==> csak a legnagyobb nevek! Eredeti áruk kb 6-8E Ft, én csak 2200Ftot kérek darabonként értük.
Itt minden infót megtaláltok : RockLickS http://rocklicks.fw.hu
   
Anonymous 2005. márc.. 25.  18:15 84
Basszerost keresünk
Rock Basszerost keres
Londonban (igen,ott.)

élö/tevékenykedö, meglehetösen ambíciozus zenekar (2 gitár, dob, ének - mindenki "ex-Bp.-i"). A dolog komoly, és elörehaladott állapotban van. 2 hétig még személyesen is találkozhatunk, utána már nehezebb, mert visszautazom.
Mi 23-28 évesek vagyunk, 1,5 éve élünk kint. Jelenleg kiadót / managementet keresünk a 2 hete odakint felvett minialbumunkkal.(ep). Minden további kérdésre örömmel válaszolok, személyesen. Zenét, fotókat meg mindent tudok mutatni. hívj ha érdekel. A zenénk kb. valahol: GN'R/Aerosmith/RHCP/R.Stones/Cult/Audioslave... között mozog. Nem tribute.

Amink van odakünn:
lakás, melóhely, profi próbaterem, teljes felszerelés (basszcucc nincs), koncertek, kapcsolatok, egy kész demó, weblap (amit itt most még nem adnék meg), saját fotós-cimbora(profi),helyismeret,honvágy...

mobilom:
ápr közepéig: 06 20 932 70 67
utána: 00 44 78 2112 1924
e-mailem: solaraquarius@freemail.hu

dávid
   
sjozs74 2005. márc.. 8.  20:26 83
Hello! Ugy tudom, a Vera Lynn zenekar dobost keres (most beszeltem a basszerosukkal telefonon, azert nem tudnak velunk jonni turnezni, mert nincs dobosuk). Itt vannak a zenekarok kozott, keresd meg oket!
   
drumart . 2005. márc.. 8.  12:46 82
zenekar
Re! 20 éves budapesti dobos vagyok, és kezdõ zenekart keresek, vagy újat alapítanék, rock (nem a darálós :)), blues, altrock, poprock, esetleg funky mûfajokban (metal, punk KIZÁRVA). Dobolok már egy ideje, de nem vagyok profi! Dobcucc van, próbahely nincs :), ha érdekel a dolog, írj, v. hívj!

e-mail.: drumart@freemail.hu

tel.:06-20-429-16-09
   
drumart . 2005. márc.. 8.  12:45 81
zenekar
Re! 20 éves budapesti dobos vagyok, és kezdõ zenekart keresek, vagy újat alapítanék, rock (nem a darálós :)), blues, altrock, poprock, esetleg funky mûfajokban (metal, punk KIZÁRVA). Dobolok már egy ideje, de nem vagyok profi! Dobcucc van, próbahely nincs :), ha érdekel a dolog, írj, v. hívj!

e-mail.: drumart@freemail.hu

tel.:06-20-429-16-09
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky