3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Közvéleménykutatás

Témakörök
Hirdetés
Közvéleménykutatás
rluke 2004. júl.. 23.  11:38 4
tiptop
Tetszik az oldal, fõleg, hogy érdekel benneteket az idelátogatók véleménye. Éppen ezért gondoltam azt, hogy miért nem lehet mondjuk mp3-akra szavazatot adni, és annak egy top 10-e megjelenne a fõoldalon. Szerintem megtévesztõ az, hogy top 10-nek hívjátok az újonan megjelent mp3-akat. Vagy egy másik ötlet, hogy egy számlálót heyleztek el letöltés alapján.

Más:
A fórumban minden egyes karakterleütésnél javascript hibát jelez a gépem (a várt elem objektum) Ezt a problémát úgy hidaltam át, hogy egy jegyzettömbbe írtam eme szöveget. Ennek mi az oka? (persze lehet hogy az én gépem akadozik a rajta hemzsegõ víruscsaládtól:)
   
myMusic Admin 2004. júl.. 19.  16:05 3
Sorbarendezés
Kedves GodAm!

Köszönjük az észrevételt, máris javítottuk, most jól mûködik.

Igazán jó, hogy ezeket a dolgokat segítitek kiszúrni, mert most hogy szóltál sem volt teljesen egyértelmû hogy rosszul mûködik. A programban benne volt a sorba rendezés, és pár együttest megnéztünk, ahol jó volt a sorrend.

Mivel nem a koncert idõpontja hanem a feladás idõpontja szerint rendezett eddig, csak ott volt keveredés, ahol nem a koncert idõpontjának sorrendjében adták meg az idõpontokat, azaz csak egy-két helyen tûnhetett fel, hogy nem rendezett a program, de ez eddig elkerülte a figyelmünket.
A hibát pedig mindössze egy rossz helyre kitett pontosvesszõ okozta, de segítségeddel ezt is megtaláltuk!

Mégegyszer kösz, hogy szóltál!
És várjuk a további észrevételeket!

Üdv, myMusic.hu
   
GodAm 2004. júl.. 19.  08:24 2
Fejleszthetõ
Hali!

A zenekarok saját oldalain a koncertdátumok dátum szerinti sorba rendezése könnyíthetné azok áttekintését.
Üdv

GodAm
   
myMusic Admin 2004. júl.. 15.  18:20 1
Közvéleménykutatás
Sziasztok látogatók!

Több havi mûködés után :) úgy döntöttünk végre megkérdezünk titeket, mi az amit lehetne még az oldallal kapcsolatban fejleszteni (sok minden van, mi is tudjuk).

Mi az ami nehezen kezelhetõ, mi az ami nem mûködik elég jól, és hogy legyen máshogy. Kérjük hogy javaslatokat is tegyetek, nem csak azt szeretnénk hallani hogy mi nem tetszik, hanem azt is hogy helyette milyen legyen.

Várjuk a javaslatokat!

Üdv, myMusic.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky