3422 artistes 12339 MP3 á télécharger
Catégories
Hirdetés
Események

2015. július 21.

The Carbonfools és barátaik a Barba Negra Trackben – collabSpecial Show

Copyright:

Mindenki tudja, hogy a The Carbonfools budapesti koncertjei egyrészről nem gyakoriak, másrészt pedig rendszerint élményszámba mennek – most azonban a megszokott minőség mellé igazán különleges extrákkal készül a csapat. Az extrák pedig nem mások, mint kis hazánk elismert zenészei és előadói: 2015. július 23-án a zenekarhoz közel álló pályatársak is színpadra lépnek majd.

Mivel a magyar zenei szcéna nem feltétlenül egy beláthatatlan labirintus, valahol természetes, hogy a mégoly egymástól esetleg nagyban különböző zenekarok tagjai kapcsolatba kerülnek egymással. Az sem ritka, hogy egy-egy zenész több formációban is benne van, illetve hogy más előadókkal dolgozik együtt. A The Carbonfoolsról köztudott, hogy a srácok több projektet is egyengetnek, vagy kiveszik belőlük a részüket: Fehér Balázs időnként szólóban is alkot (több társa közreműködésével), Fekete István a V.U.K. zenekar tagja, Miklós Milán pedig az idei Nagyszínpad versenyén második helyezést elért The Biebersben is adja a basszust – Tituszról szinte meg sem kell említenünk, hogy a Bëlga zenei motorja, valamint évtizedek óta az egyik legismertebb hazai DJ.

Természetesen ezekből az együttműködésekből sok esetben nemcsak egy jó munkakapcsolat, hanem akár barátság is kialakulhat. Ennek apropóján született meg a The Carbonfools & Friends elnevezésű esemény ötlete, ahol a csapat és barátaik igyekeznek visszaadni a közös munka, a jó hangulatú jammelések és közös zenélgetések atmoszféráját. A fellépők névsora impozáns: velünk lesz a Punnany Massif kapitánya, Felcser Máté (aki nem is olyan régen Fehér Balázzsal közösen jegyezte a Ha nem mondod slágerdalt), a Magashegyi Undergroundból ismert Toldi Miklós és Fodor Máriusz, illetve a The Biebers egyik frontembere, Puskás Peti.

 

 

Nemcsak a szokásos színvonalat, felszabadultságot és bolondságot kapjuk majd meg tehát, hanem rendhagyó produkciókat egyszeri és megismételhetetlen felállásban: nem volt rá eddig példa, hogy ezek az előadók ilyen összetételben egy estén szerepeljenek. A baráti kapcsolatok pedig egészen biztosan jó hatással lesznek nemcsak a fellépőkre, hanem az egész este hangulatára is! Azt is eláruljuk, hogy a színpadon történhetnek váratlan események, meglepetések – micsoda izgalom!

 

 

Az előzenekar a feszes blues-rockot játszó, magyar, ír és norvég fiatalemberekből álló Mongooz and the Magnet lesz.

Jegyek kaphatók 2015. július 20-áig 1500 Ft-os áron, ezt követően 2000 Ft-ért.

Mongooz and the Magnet, The Carbonfools & Friends
Vendégek: Felcser Máté (Punnany Massif), Toldi Miklós és Fodor Máriusz (Magashegyi Underground), Puskás Péter (The Biebers)
2015. július 23., csütörtök 18:30
Barba Negra Track, 1117 Budapest, Neumann János u. 2.
Jegyek: 1500 és 2000 Ft

Event

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. november 3.

Ez Tiszta Őrület lesz a 6SZÍNben

A legendás Activity játék most először költözik színpadra, ráadásul a hazai színészvilág nagyjaival! Az „Ez Tiszta Őrület – improvizációs Activity” nem hagyományos színházi előadás lesz a 6SZÍN-ben november 5-én, hanem egy élő Activity játék és improvizatív színház különleges elegye. Continuer

2025. november 2.

Az Akváriumban mutatja be első lemezét az Artúr Rambo

Az Artúr Rambo büszkén jelenti: az album kész! A zenekar 2025. december 6-án az Akvárium Klubban mutatja be első nagylemezét. Continuer

2025. november 1.

A Dürerben zárja az évet az Anna and the Barbies

Az ország egyik legsokszínűbb és legkarizmatikusabb zenekara, a magával ragadó szöveg- és hangzásvilágáról, valamint átütő energiájú élő fellépéseiről ismert Anna and the Barbies december 12-én a Dürer Kertben áll színpadra. Continuer

2025. október 22.

Megvan a decemberi The Subways jubileumi turnéjának két előzenekara

A teljes turné fő előzenekara a német pop/rock új hullámát képviselő THE LIVELINES, míg az estét a budapesti klubokat megtöltő, friss lemezzel jelentkező, kizárólag lányokból álló indie-punk zenekar, a girlhood nyitja majd. Continuer

2025. szeptember 23.

MOVA az Akvában: új hangzás, új felállás, új látvány

Az Akvárium Lokálban lesz MOVA utolsó saját szervezésű bulija ebben az évben. Izgalmas vendégek, új dalok, nagy felhajtás: érdemes jegyet váltani november 29-ére. Continuer

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky