3422 trupă 12339 MP3 a descărca
Categorie
Hirdetés
Események

2015. február 13.

Neoton Karnevál a SYMA Csarnokban

Copyright:

A Neoton Família sztárjai egy igazi Karneválra hívja ezúttal a rajongóit. A SYMA Csarnokban 2015. február 20-án elhangzik majd rengeteg jól ismert sláger, miközben Csepregi Éváék megmutatják, milyen sok arcuk van és mennyi stílusban kalandoztak az elmúlt évtizedek alatt. Mindebben a műsorvezető, Várkonyi Attila, azaz DJ Dominique is a segítségükre lesz.

A koncert három részből áll majd: ezek lesznek a Neoton Rock, a Neoton Líra és a Neoton Disco. A különböző „felvonásokat” Várkonyi Attila köti majd át, de a színpadkép és a zenekar is mindig a megfelelő stílusban változik majd, így a koncerten a közönség valóban úgy érzi majd magát, mintha egy karneváli forgatag részese lenne! A mintegy 420 Neoton Família dalból legalább 30 sláger biztosan elhangzik majd!

A Neoton Família sztárjai a koncerten egy nagyzenekarral kiegészítve lép majd fel: Az Óbudai Danubia Zenekar már 2011-ben, a Mienk ez a Cirkusz! című, a Papp László Budapest Sportarénában tartott koncertjén is játszott a zenekarral. A vokalisták Gulyás Erika és Faith Ildikó lesznek, valamint még egy zongorista, Pityó Gábor is zenél a színpadon.

A Neoton Família története évtizedekre nyúlik vissza. Az alapítók Pásztor László és Galácz Lajos a hatvanas évek közepén, a KÖZGÁZ-on hozták össze a zenekart. Az igazi siker 1979-ben, a Napraforgó című  lemezzel adatott meg a zenekarnak. Attól kezdve a vokális popzenét játszó csapat sikert sikerre halmozott.

Japánban tíz évig voltak jelen, számos aranylemezt tudhattak ott maguknak, a világ második legnagyobb lemezpiacán. Spanyolországban a Santa Maria, Don Quijote a slágerlisták sztárja volt. 1983-ban Tokióban, a Yamaha Fesztiválon Nagydíjat kaptak Time Goes By című dalukért. Dál-Koreában 1986-tól több lemezük is megjelent és számos turnéjuk volt. Az 1988-as Olimpiai Játékok egyik kedvelt dalát Mándoki László és Csepregi Éva énekelte.

 

 

A Neoton Família Sztárjai ebben a formációban 2005 óta játszik együtt. A régi nagy csapatból a legtöbben együtt maradt.  Végvári Ádám, Csepregi Éva, Baracs János mellett Csepregi Éva fia, Heatlie Dávid tizenöt éves kora óta dobol az együttessel. A zongoránál és a gitáron egy házaspár, Lukács Andi és Lukács Laci Játszik.

Neoton Família és sztárjai
2015. február 20., péntek
SYMA-Csarnok

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. július 4.

Idén nyáron is fesztiválhangulatot ígér a veszprémi Gyárkert

A régió egyik legnagyobb és legnépszerűbb szezonális koncerthelyszíne, a Gyárkert Kultúrpark 2025-ben már harmadszor hozza el az egész nyáron át tartó fesztiválélményt Veszprémbe. A telt házas nyitóhétvégén a Halott Pénz és Majka indította el a koncertsorozatot. A nyár folyamán hétvégenként a hazai zenei élet kiemelkedő előadói, legendái – többek között Charlie, a Ganxsta Zolee és a Kartel, Ákos, a Carson Coma, Pogány Induló, Dzsúdló, Rúzsa Magdi, Desh, a Quimby, Krúbi és a Bagossy Brothers Company – lépnek majd színpadra. A continua

2025. június 30.

Ingyenes belépési lehetőséget kínálnak a Rockmaraton szervezői az elbocsátott dunaújvárosi dolgozók számára

A regionális és országos sajtót az utóbbi hetekben egyaránt futótűzként járta be a hír, miszerint a dunaújvárosi vasmű dolgozói tömegesen veszítették el állásukat alig néhány nap leforgása alatt. Ez a szám csupán munkavállalói szinten többezres nagyságrendű, nem beszélve az elbocsátottak családjairól, akik valamennyien hihetetlenül nehéz helyzetbe kerültek. A continua

2025. június 18.

Metálóriások egymás után - Avenged Sevenfold

Amikor valaki azt mondja, hogy 2025 a metál éve Magyarországon, aligha lehet vele vitatkozni. Tavasszal az Iron Maiden robbantotta fel az Arénát, most pedig egy újabb legendás zenekar érkezik Budapestre: június 19-én az Avenged Sevenfold csap le a Budapest Park színpadán. A kaliforniai srácok nem először járnak kishazánkban, 2018-ban felléptek a VOLT Fesztiválon. Azóta sok változáson mentek át, részben ezért is lesz olyan különleges a koncert. A continua

2025. június 17.

ByeAlex és a Slepp - Sypmhonic Aréna 2026-ban

A 2024-es telt házas Aréna-koncert és a több nagy sikerű, exkluzív Erkel Symphonic előadások után a ByeAlex és a Slepp 2026-ban újra szintet lép: február 7-én visszatérnek az Arénába egy különleges és látványos produkcióval, olyan egyedi vizuállal és zenei élménnyel, amelyet a közönség már megtapasztalhatott az Arénában és az Erkel Színházban. A continua

2025. április 16.

Papp Szabi és Fehér Balázs is Depeche Mode-ot énekel

Papp Szabi, Fehér Balázs, Lányi Lala, Szakos Krisztián és Késmárki Zsolt – új neveket lepleztek le a szervezők a grandiózus Depeche Mode Special Tribute koncert kapcsán, és további meglepetések várhatók még. Eközben az esemény szintet lépett és fesztivállá alakult, köszönhetően annak, hogy az MVM Dome mellett Budapest és több vidéki helyszín szórakozóhelyei, vendéglátóegységei is csatlakoztak a programhoz. Aznap mindenhol Depeche Mode szól majd. Az esemény már nemzetközi színtéren is komoly figyelmet kapott: megkezdődik a jegyek értékesítése Európa-szerte. A continua

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky