3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Új zenekar

Témakörök
Hirdetés
Új zenekar
Mallow 2005. nov.. 24.  10:13 2
jelentkezés
Szia!

Ha még aktuális a hirdetésed, akkor szeretnék jelentkezni énekeslánynak.
19 éves vagyok és Fehérváron tanulok a Vörösmarty Színház Színiiskolájában.Elsõsorban azért, mert végre találtam olyan emberkét, aki szereti a Radioheadet és Björköt is!
Valamint, ami a legfontosabb, hogy ilyen stílusban szeretne zenélni.
Nem vagyok profi, de járok énektanárhoz.És a színház mellett mindenem a zene!
nemtudom mi lehet az emilcímeddel, mert oda szerettem volna küldeni a levelet, de nem küldte el.
Emil címem: mallow@citromail.hu
Kérlek, válaszolj!
Elõre is köszönöm!

Üdvözlettel: Mallow
   
vautrin 2005. nov.. 9.  21:37 1
Új zenekar
Sziasztok!

Helló!

Zenekart szeretnék csinálni. Tök amatõr vagyok, ráadásul már jó öreg is, 27 éves. Olyan embereket keresnék, akik szeretnek elszállni a zenében (aki tudja, mirõl van szó, az úgyis érti; aki nem, az meg úgyis segghülye, utóbbiak maradjanak a g-dúrjaiknál.) Keresek mindent, basszusgitárost, dobost, szintist, énekeslányt. Én gitároznék és énekelnék. Olyasmi zenére gondoltam, amilyet például a Radiohead csinál. Meg mint amilyet Björk. Ez azt jelenti, hogy profik ne nagyon válaszoljanak erre a hirdetésre, mert nem nekik szól.

Akit érdekel esetleg, és nem profi és nem rockzenész, és nem beatzenész, és nem folkzenész, és nem dunabeatzenész stb., azt kérem, dobjon egy mailt ide: 18seconds@caramail.com

UI: Ha valaki esetleg mai NY-zenéket hallgat, The Vines stb., azt is örömmel fogadnám.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky