3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Deftones Tribute Band Énekest Keres!

Témakörök
Hirdetés
Deftones Tribute Band Énekest Keres!
SamRivers 2005. okt.. 31.  00:02 1
Deftones Tribute Band Énekest Keres!
Tudom, hogy nem éppen a megfelelõ fórum ez, de már annyi helyen próbáltam, hogy próba-szerencse alapon ide is megírom.

Van egy haveri társaság aki deftones tribute zenekart alapított. Nem arról van szó, hogy nincs jobb dolgunk mint más zenekar számait játszani, vagy nem vagyok kreatívak, csupán szeretjük ezt az amerikai zenekart és saját, illetve akiknek ugyan csak tetszik....szórakozatására játszuk õket. 12 számot úgy eltudunk játszani, mint ahogy azt a lemez hallod, csupán egy a probléma. Még mindig nem találtunk megfelelõ énekest. Olyan énekesre van szükségünk aki szereti a Deftones zenéjét és tud énekelni...nem hamisan! Nem kell leutánozni Chino Moreno-t. Csupán tisztán énekelni, ahol üvölteni kell ott meg tudja használni a hangját.

Akinek megmozgatta a fantáziáját a dolog és komoly szándékai vannak az erre az emil-re vagy msn címen tud jelentkezni: samrivers1@msn.com A dolog ott tart, hogy ha lenne olyan kvalitású énekes aki megfelelne akkor koncertlehetõséget adva lennének. De addig nem. Szóval keressük a megfelelõ énekest.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky