3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » ÉNEKES-GITÁROSOK TI IS GONDOLJÁTOK ÁT, HÁTHA ÉRDEKEL

Témakörök
Hirdetés
ÉNEKES-GITÁROSOK TI IS GONDOLJÁTOK ÁT, HÁTHA ÉRDEKEL
vautrin 2005. nov.. 20.  09:40 5
Vendég - nek
Ah, tudod mit? Igazad van. Küldtem nekik e-mailt, válaszoltak is, de ilyen egy gerinctelen bandát! Kiköpött Beatles! :)
Mellékesen megjegyzem, hogy ebben az országban a gerinctelenség a túlélési stratégia, úgyhogy kedves Vendég, kiadom a jelszót: Legyünk Mindannyian Gerinctelenek. Én azt gondolom, ezzel a programmal nyerni lehetne 2006-ban.

Mindegy.
   
Anonymous 2005. nov.. 19.  22:03 4
Én meg úgy nézem, hogy három hete írtál és azóta basznak rád. Hiába nyalsz ecsém! Na akkor? Hogy nézed gerincesek?
   
vautrin 2005. nov.. 8.  23:37 3
Az elõzõ hozzászóláshoz
Nekem úgy tûnik, hogy az elõzõ vendégre ráférne egy kis agy-gyúrás. Hozzászólásával úgy tünteti fel magát, mint aki surmó. Mindazonáltal reménykedjünk, hogy gyakran hozzá fog még szólni különbözõ témákhoz, mert mindig üdítõ élmény az ilyet olvasni. Én jót nevettem.

A hirdetõ zenekartól kérdezném, aktuális -e még a hirdetés. Én gitáros-énekesként érdeklõdnék.
   
Anonymous 2005. nov.. 6.  22:59 2
Mi a f...nak kell ezekhez az igénytelen szarokhoz profinak lenni? Mennél szarabb annál jobb.
   
Bonzó 2005. okt.. 29.  13:58 1
ÉNEKES-GITÁROSOK TI IS GONDOLJÁTOK ÁT, HÁTHA ÉRDEKEL
Fiatal (huszonéves) legalább vokálképes énektudással rendelkezõ basszusgitárost keres igényes Beatles Tribute és Illés- Fonográf emlékzenekar.
200 koncert évente, külföldön és itthon. (Mallorca, Liverpool, USA stb. és Magyarország)
Légy profi vagy legalább akarj azzá válni és ehhez legyen meg az adottságod és a kitartásod. Szeresd az említett zenekarokat és amit csinálsz. Ebbõl élhetsz.

Feladó: beatlesilles@citromail.hu URL:
E-Mail: beatlesilles@citromail.hu Régió: Budapest
Telefon: 70/452-0010 Cím:
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky