3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » menedzsment

Témakörök
Hirdetés
menedzsment
the big sourcer 2005. jún.. 28.  09:10 3
Talán azért adta meg az emilcímét, ha ilyen kérdésed van, akkor ott megteheted! Vagy?...
   
blacktree 2005. jún.. 15.  15:57 2
Re: menedzsment
[quote:435861ca9c="n.media"]Szeretnétek befutni? Szeretnétek, ha tudnának rólatok, ha megismernének titeket az utcán? Ha tévében, rádióban szerepelhetnétek? Én segítek! Olyan együttesek, elõadók jelentkezését várom, akik piacképes, önálló zenei anyaggal rendelkeznek, de nem tudják, hogyan hívhatnák fel magukra a figyelmet, esetleg lemezszerzõdérõl és egy jó zenei producerrõl is álmodoznak. Én mindezt megoldom.
Küldjetek egy rövid információs anyagot magatokról, arról mit játszotok, hol tartotok a sztárrá válás rögös útján, és arról is, hova szeretnétek eljutni. Én a lehetetlennel is megbírkózom, ha fantáziát látok bennetek!
A jelentkezéseket az n.media@hotmail.com e-mail címre várom.[/quote:435861ca9c]

Esetleg többet is megtudhatnánk a manager személyét illetõen? Eddig kikkel foglalkozott, milyen referenciákkal, kapcsolatokkal rendelkezik... stb...

Elõre is köszi!

Black Tree

U.I.: Magánvélemény: nem biztos, hogy jól veszi ki magát az, ha egy olyan ingyenes emailcím van megadva ahova a jelentkezéseket lehet küldeni... Bár lehet csak én vagyok bizalmatlan mostanában...
   
n.media 2005. jún.. 14.  23:56 1
menedzsment
Szeretnétek befutni? Szeretnétek, ha tudnának rólatok, ha megismernének titeket az utcán? Ha tévében, rádióban szerepelhetnétek? Én segítek! Olyan együttesek, elõadók jelentkezését várom, akik piacképes, önálló zenei anyaggal rendelkeznek, de nem tudják, hogyan hívhatnák fel magukra a figyelmet, esetleg lemezszerzõdérõl és egy jó zenei producerrõl is álmodoznak. Én mindezt megoldom.
Küldjetek egy rövid információs anyagot magatokról, arról mit játszotok, hol tartotok a sztárrá válás rögös útján, és arról is, hova szeretnétek eljutni. Én a lehetetlennel is megbírkózom, ha fantáziát látok bennetek!
A jelentkezéseket az n.media@hotmail.com e-mail címre várom.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky