3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
xmiklos 2005. jún.. 24.  11:53 146
Mai EFFETA koncert
Szevasztok!

Ha van idõtök, akkor gyertek el ma este EFFETA koncertre!
Így élõben lehet véleményt alkotni a csapat munkájáról :-)
És ezekután könnyebb lesz az Effetára szavazni!

2005. június 24. 22.00 - Szent Iván éji koncert
SUZUKI CENTER BUDAPEST
(Budapest, IX ker. Hentes utca 12-14.; Hentes u. - Gubacsi út sarok)
A koncert ingyenes!

És Effeta elõtt: Fábry Sándor!, kb. 21 órától.

Jó szórakozást!
:-)
   
xmiklos 2005. jún.. 24.  11:17 145
Cherokee buli
Sziasztok!

Sajnos most nem tudtam elmenni a pilisszentiváni egy Cherokee bulira, de nagyon jól nyomják a srácok! Párszor hallottam õket, probájukat is - jól táncolható, ritmusos, közönség-megmozgató dalokat játszanak.
Övék a szavazatom.
   
Baluuu 2005. jún.. 23.  22:29 144
Cherokee!!
Szia!

Nem "Csubis" Balu vagyok :)
Kár volt, hogy ilyen késõn kezdõdött, de errõl nem õk tehettek, biztosan jöttek volna még, ha mondjuk olyan 9óra táján kezdõdött volna, sokan azért nem jöttek, mert másnap munka... De lényeg hogy én ott voltam, és megérte! :)

Baluuu
   
xmiklos 2005. jún.. 23.  14:10 143
Re: Ex zenészek
[quote:ef39d2eb73="Effeta"]Kedves Bucsánszki Miklós!
(...)
Üdvözlettel: Horváth Attila / EFFETA zenei produkció[/quote:ef39d2eb73]

Kedves Horváth Attila / Effeta zenei produkció!

Ízlések és pofonok különbözõek, de hát ilyennek teremtett minket a jóIsten!
Nem értettem félre semmit, nagyon jól tudom, hogy ez fórum nem az Effetáról szól (sajnos, mert szólhatna róla - komolyan örülnék, ha annyira szeretett és ismert lenne a zenekar, annyi szavazatot kapna, hogy megkapná a hónap zenekara titulust).

Köszönöm Neked a hosszú és kimerítõ levelet, bár nem kérdeztem; mégis kéretlenül válaszokat kaptam.
Röviden reagálok írásodra.

1. "...csak egy évet játszottál nálunk,... Rosszul emlékszel: 2003. májusától 2004. novemberéig zenéltünk együtt, ami mintha több lenne, mint egy év;
"de gondolom a lényeg szempontjából, és az együttes meghatározó periódusait tekintve is elhanyagolható szempont " Aha, értem. Apropó: hónap zenekara. Errõl jutott eszembe:
2004. Tisza - Party. Az év felfedezettje díj
A Vásárosnamény-i koncertsorozat rendezõi az év felfedezettje díjra jelölte az együttest. Önálló, egész estés fellépés keretében 2004. július 26-án került sor a díj átadására.

Ezt a díjat a zenekar meghatározó periódusában kapta, vagy egyáltalán nem volt fontos? (forrás: http://www.effeta.hu/hirek.html) Mert ebben az idõben együtt, egymásért zenéltünk.

2. Közös örömzenéléseink alkalmával, már kaptunk építõ jellegû kritikákat, hogy melyik szám miért nem jó, mit kell benne átírni, hol kell pörgõsebbé tenni, hová kell plusz versszakot, vagy refrént beilleszteni. Ezekre a "kompromisszumokra" gondoltam. Miért baj az, ha egy hangmérnök, stúdiótulajdonos segít és megpróbálja az õ ízlése szerint jobbá tenni a dalokat? És, ha ebbe a dalszerzõ belemegy, akkor miért nem lehet ezt beismerni?

3. Van egy török mondás: csak akkora almába harapj csak be, amit meg is tudsz enni. Részben igazad van: nem dolgoztam együtt Regivel, mint valamely zenekarnak a tagja. De Te sem tudsz mindenrõl :-)
Regi hozzáértése, felkészültsége, szakmai tudása óriási - nem is kérdõjeleztem meg. Csak szuperlatívuszokban beszélhetünk Regirõl
"Soroljam a HSB stúdió referenciáit?" Köszi, ne fáradj velel, ha valaki egy kicsit is utánajár, mert érdekli a minõségi stúdiómunka, akkor ezeket az infókat tudja. Szvsz viszont nem attól lesz valaki jó zenekar, hogy a legjobb hangmérnök stúdiójában készíti a lemezfelvételét.

4. Valakivel összekeversz. Az Effetáról sohasem állítottam, hogy feldolgozásokat játszott volna, és másik zenekarokról sem. A zenekari felállás egyedi, köszönhetõen a nagyszerû ikreknek, akik fantasztikus trombitatudásukkal rengeteget adtak/adnak a zenekar összképéhez.

5. Barátom! Csak nem Öregszel? Látom a viccet sem érted már... Hogy megértsd: arra utaltam, hogy nem nekem kell eldönteni, hogy az ikrek jó pasik-e, vagy nem. Az én véleményemnél (és bármelyik férfitársam véleményénél) sokkal fontosabb nekik a csajok véleménye. A srácokat nagyon szeretem, és tisztelem õket tehetségükért, zenei tudásukért, munkájukért. Egyébként pedig az az üzenet Ribizlinek szólt, nem pedig Neked :-)</DIV>

6. Ha tévedtem megkövetem Adusert és Téged is. És szívesen megismerkednék Aduserrel a pénteki koncerten :-) "hogy jobban tennéd, ha nem tennél megjegyzéseket valakire, akit nem ismersz" egyoldalúnak érzem a "kirohanásod" - másnak is mondtad/írtad ugyanezeket a szavakat? (pl. Zöld?) Hiszen Zöld sem ismer engem, és amiket írt rólam korábban, azok egy az egyben a Te szavaid :-)))
"okosabb lenne - ezt komolyan mondom" hûha!! Most KOMOLYAN megijedtem ;-)

7. Nem volt ordító a hibád, csak kicsit felületesen néztél utána :-) Szívesen segítettem, hiszen ismersz.

8. Több koncertre szerettem már volna elmenni, amely lemezbemutató koncertként volt meghirdetve (április 30.; május 28.; június 24.) - arra gondoltam, hogy összekötöm a kellemeset a hasznossal és a koncerten megveszem az új lemezt is. Bár lemez még nem lesz ezen a koncerten, ott leszek, ha a lakásfelújítás aznapra tervezett fázisa nem húzódik nagyon el :-)
Köszönöm, hogy felhívtad figyelmemet az INGYENES koncertre, bár eddig sem okozott gondot kifizetni a belépõjegyek árait :-D

Jóhangulatú, kellemes meglepetésekben gazdag koncertet, és sok-sok nézõt kívánok péntek estére!

Szép napot!
xMiklós
   
Zalue 2005. jún.. 23.  12:46 142
Cherokee
Hy!
Én is voltam tegnap Cherokee koncerten! :) Csak kár, hogy a késõi idõpont miatt nem tudtam mindenkitõl elbúcsúzni! (A pilisi fiúk ezt ne tegyék töbször!) :)
Szia Baluuu! Remélem megkapod! a "Csubis" Balu vagy?

Üdv!!!
   
Baluuu 2005. jún.. 23.  10:38 141
Cherokee!!
Sziasztok!

Tegnap este voltam Pilisszentivánon egy Cherokee bulin! Most voltam elõször, és nagyon megtetszett. Szerintem ez a kis csapat megérdemli a szavazatomat, és a szavazatommal szivesen segítem õket elõre. Amúgy a csapattagok is nagyon szimpik, jókedvûek voltak, és élvezték azt, amit csináltak. Nem tudok mást mondani, csak azt, hogy szívbõl gratulálok!

További Jó Szavazást kívánok mindenkinek!


Baluuu
   
EVE 2005. jún.. 23.  00:11 140
szavazas
Ha meg lehetseges,akkor szeretnek szavazni az EFFETA-ra.
Nemcsak a koncertek hangulata,hanem 1-2 probajukba bekukkantva is bizonyitottak,hogy nagyon osszehangolt es nyitott emberekbol all a csapat.
A jo hangulatbol Naluk soha nincs hiany es nincs olyan ember,akibe ne telepedne at!
Mar nagyon varom az uj CD-juket,remelem idoben hozzajutok egy dedikalt peldanyhoz?!

Szep napot minden Forumozonak!
   
haligali 2005. jún.. 22.  18:27 139
látátok azt a zõrült videót a xtrikejékét
   
Gejzír 2005. jún.. 22.  16:52 138
Szavazás
Szia Mindenki!

Óriási Buli készülõdik ma. Minden elfogultság nélkül mondom gyertek el, és ha még nem ismernétek a zenéjüket ez egy remek alkalom. Hát persze... Cherokee. Én már alig várom. Hallgattam a Neten is a zenéjüket. Nagyon jó!!! Szerintem a billentyûsük, de úgy az egész zenekar is fejlõdik és egyre jobbak! Hallottam már újabb számaikat is és az a véleményem, hogy megérdemelnék, hogy stúdióban is be tudják bizonyítani, hogy mit tudnak ebbõl még kihozni. Ezért szavazok rájuk.

Üdv mindenkinek.
   
Gézengúz 2005. jún.. 21.  13:57 137
Hozzászólás
Sziasztok!
Újra itt vagyok, hogy kifejtsem véleményemet és szavazzak. Ami biztos, hogy a Cherokee-ra szavazok, mégpedig azért, mert voltam legutóbbi koncertjükön és szerintem fergeteges hangulatot varázsoltak, nagy fejlõdést látok bennük az utóbbi idõben mind zeneileg, mind egyéb téren. Most a közönséggel is nagyon jól bántak ebben nagyot léptek elõre, hagyták, hogy élvezzük a koncertet. Kommunikáltak velünk és bevontak minket is a számaikba. Szerintem ez tuti! Hajrá, csak így tovább!!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky