| hunyeti@chello.hu | 2006. ápr.. 21. 12:04 | 7 |
hi! engem érdekelne 50ezerért irj ha még megvan: hunyeti@chello.hu |
||
| Zsolti | 2005. jún.. 17. 18:56 | 6 |
Sziasztok! 50. 000.-Ft. a masina ára. Olcsóbban nem tudom odaadni. Akkor inkább itt marad a szobába. |
||
| Anonymous | 2005. jún.. 17. 07:09 | 5 |
[quote:f81403b42f="Geek"]én olyan 40.000-et kínálnék érte[/quote:f81403b42f] Az erõsítõ ára 50. 000.-Ft. |
||