3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Most alakuló kezdő zenekarba keresek tagokat!

Témakörök
Hirdetés
Most alakuló kezdő zenekarba keresek tagokat!
Lt0m 2012. szept.. 3.  23:28 2
Paw Mouve Necessities néven elképzeltem a világot. Kíváncsi vagyok ha több ember munkálkodna ezen a világon akkor mi történne. A világnak egyetlen kikötése van: Paw Mouve Necessities névből indul és valami felé, ami felé szeretnénk, halad.Amatőr valami előadóféle vagyok. (21 éves). Fősulit szüneteltetem. Vannak rövidebb szövegek, angol-magyarul. Önmagukban talán nincs sok jelentésük, viszont szerintem megfelelő zenei környezetben tudnak működni, akár némi átírással is. :) Anno dalolásztam egy kisebb bandában, azóta forr az elképzelés. :D Viszont a zenei részhez /egyelőre/ nem sok közöm van. Alap szinten azért tájékozódok.. :)

Ha lenne ötleted, szeretnél valami hasonlót, akkor írj a lenti e-mailre. Hogy mihez hasonlót, az pedig mindenkin múlik :))
Üdv,
Tomi

e-mail: t.lengyel1026@gmail.com
   
gergonagy99 2012. szept.. 3.  20:08 1
Sziasztok! Most alakuló kezdő zenekarba keresek 12-14 év körüli énekest, basszusgitárost, billentyűst, dobost Gödöllő környékén!
gergo.nagy99@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky