3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Szintis keres rock-metal zenekart/zeneszeket

Témakörök
Hirdetés
Szintis keres rock-metal zenekart/zeneszeket
Eleanor 2013. ápr.. 17.  19:58 2
Zenészeket (dobost, basszert, szintist) keresünk progresszív rock zenekarba!
Fontos hogy Budapest közelben légy és legyen saját felszerelésed, ezen kívül pedig tapasztalatod, kíváncsiságod, kitartásod és kreativitásod!
Részletek és tervek: [link]
Horváth Ádám
mulemodel@gmail.com
   
B.Dawid90 2012. aug.. 9.  10:38 1
Sziasztok!

A bemutatkozasomban is leiram, hogy billentyus vagyok, es zeneszeket vagy zenekart keresek egy rock-metal zenekarhoz. Budapesten elek, tehat a varoson belul gondolkodom ilyen dolgokrol. Igazan iranyvonalat nem naggyon tudok irni Metal-Rock-on belul eleg tag az erdeklodesi korom, ezert leirom az 5 fo bandat akik inspiralnak: Mayhem, Dark Tranquillity, The Gathering, Nightwish, HIM. Ezeken kivul van meg sok mas kedvenc bandam.
A celom egy olyan zenekar, amiben egyuttes erovel fogos, extrem, de ugyanakkor nagyon dallamos metalzenet szerzunk/jatszunk. Zenei multamat tekintve eddig 2 bandam volt mindkettoben szintis voltam. Jelenleg 2 es fel komplett dallal rendelkezem es meg szamos zenei temaval. Kreativ egyenisegnek tartom magam.

Hiszem, hogy lesznek olyan emberek akiknek felkeltettem erdeklodesuket.
Udv!
Hiszem hogy
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky