3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Gitárost v. billentyűst

Témakörök
Hirdetés
Gitárost v. billentyűst
csabtom 2010. nov.. 13.  18:14 5
Billentyűst keres budapesti zenekar.

Zenék, további infók itt: http://www.suburbanneon.hu
   
zongora59 2010. okt.. 25.  09:03 4
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel.:36702730546
   
Daemona 2010. okt.. 24.  14:32 3
Hell!

Most alakuló zenekar keresi 20-35 év közötti BILLENTYŰSÉT, SAMPLERESÉT, SZÓLÓ- illetve RITMUSGITÁROSÁT! Goth-metál zenét játszanánk, amint lehet saját számokkal, egy pár pl: Lullacry: [link]
Beautiful Sin: [link]
Gitárosoknál a 7 húrosok előnyben. Fontos, hogy jól érezzük magunkat a próbákon, de azért elvárjuk a pontosságot és a komoly hozzáállást! :)
A próbák PESTEN vannak, úgyhogy budapestiek, illetve Pest környékiek jelentkezését várjuk!
E-mail: daemona91@gmail.com
MSN: vi-ki@freemail.hu
   
lacage 2010. okt.. 24.  12:33 2
Sziasztok,

Nemrég alakult, dallamos rockzenét játszó zenekarba keresünk lehetőleg 20-30 év közötti ritmusgitárost (irány: Nickelback, Calling, Shinedown, Pearl Jam, stb). Télen már el is kezdenénk koncertezni, úgyhogy olyanok jelentkezését várjuk, akikkel lehet jó tempóban haladni. Bővebb infó: www.brainwatch.eoldal.hu, email: lacagee@yahoo.com
   
a joe 2010. okt.. 18.  15:10 1
Gitárost vagy billentyűst keresek duó felálláshoz (én énekes-gitáros vagyok) klubokat, bulikat megcélozva, válogatva az elmúlt 50 év legjobb dalaiból, stílusbeli kötöttségek nélkül (nem sramli és nem ingyen). Elsősorban baranyaiak, vagy dél-dunántúliak jelentkezését várom.
peldauljoe@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky