3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes gitáros zeneszerző keres zenekart!

Témakörök
Hirdetés
Énekes gitáros zeneszerző keres zenekart!
Lali76 2009. júl.. 30.  20:25 2
Hello! Mosonmagyaróvári zenekarba tapasztalt énekest és gitárost, keresünk. Ének cucc van. Irányvonal: Morrissey, Placebo, Joy division, Editors. Vannak kész dalok is, de jó, ha van saját ötleted! Elsősorban saját dalokat játszanánk. Elérhetőség: late@freemail.hu
   
fear1989 2009. júl.. 29.  02:00 1
20 éves Bp-i srác vagyok, énekelek gitározok, hegedültem régebben. 7 éves korom óta zenélek, és szeretném kamatoztatni a tehetségem egy zenekarban. Baromi jó lenne ha összejöhetne valami együttes dolog, sztem nem bánná meg senki, hogy velem együtt zenél. Stílus tekintetében híve vagyok az egyedi elképzeléseknek, tehát kísérletezgető típus vagyok. Írtam már komolyzenét dnb-t is csináltam, és voltak rockosabb számaim, olyan 14 lehettem amikor elkezdtem dolgozni az első saját szerzeményemen. Ha valakit érdekel az ajánlatom akkor írjon a vizipipa19@gmail.com email címre, vagy vegyen fel msn re.
cím: oliver1989@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky