3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Blog hozzászólások » Kreck - Blog: Kreck kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a blogbejegyzéshezKreck - Blog: Kreck kommentek
Kreck 2009. jún.. 30.  18:39 1
Kreck: 2005-ben kezdtem el foglakozni zenével, azóta az életem fontos része lett ez a terület.Az első számom a Végrendelt volt ami a Szellem ep-n található. Ez volt az a kislemez ami elöször került ki a kezeim közül.Pár bootleg szám után megjelent a nagylemezem, ami Égi Járat névre hallgat.Ellentétben a Szellem ep-vel, itt az instrumentálokat nagyrészben én készítettem.Az albumon 16 szám található, amit letölthetővé tettem az interneten.A zeneírás egyre jobban kezdett érdekelni, már másnak is tudtam adni instrukat, így megszólalnak több lemezen is az alapzenéim.2007-ben megismerkedtem Yugoval, akivel kitaláltunk egy Metamorf nevü formációt. Egyelőre egy bemutatkozó kislemezünk jelent meg: Álomból halálba címmel, amit szintén ingyenesen lehet letölteni.A zenei ízlésem széles,de a saját számaimban azt a vonalat követem, ami a legjobban jellemez....főleg melankólikusabb, dallamosabb dalokról van itt szó. A szövegírás terén természetesen az önkifejezés van előtérben.Azt írom,ami körbevesz és ami megérint.Ügyelek arra, hogy mindig a valósághoz ragaszkodjon a szövegem és ne valótlan dolgokat írjak azért, mert az előadásmód azt kívánja meg.A jövőbeli terveimet egyelőre a második nagylemezem meríti ki
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky