3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Gáz! Drágultak a Novarock-jegyek kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezGáz! Drágultak a Novarock-jegyek kommentek
Vadinszky Kata 2009. jún.. 12.  16:30 4
2 DB NOVAROCK JEGY AZ OLCSÓBBIK FAJTÁBÓL (ÉRTELEMSZERŰEN IGEN SÜRGŐS TEMPÓBAN) ELADÓ!
TEX-BŐL VETTÜK 38.000-ÉRT DARABJÁT, TELJESEN RENDBEN VANNAK, CSAK A BARÁTNŐM AKIVEL MENTEM VOLNA, VAKBÉLGYULLADÁST KAPOTT. (SUXXX)
SZÓVAL TEGYÜNK EGYMÁSNAK SZÍVESSÉGET ÉS VALAKI VEGYE MEG JÓ? LÉCCI :) ÉS TAPSOLJA MEG HELYETTEM A SLIPKNOTOT :(
0630 317 26 70
   
Séthy Viktor 2009. ápr.. 22.  20:44 3
Ez jó!Előbb-utóbb lesz egy koncertem.Volt már sok,és most is hívnak Peruba,meg Kanadába,de egy fél vak lóba le merném fogadni,hogy valamikor valahol közelebb is játszom majd.Úgyhogy aki jegyet akar venni,az MÁR MOST megteheti,oszt maj' odaszólok,mikor játszom!
Mumus
   
karl boro 2009. ápr.. 21.  03:19 2
már bocs de az infó épp az hogy függetllenül bármivan az uccsó 10 ezer jegyet faszomtuja mér drágábban adják. már bocs de ez fos...
   
tranus 2009. ápr.. 20.  16:08 1
Annyi hozzáfűzivalóm lenne, hogy kellemetlennek lehet kellmetlen a döntés, de furcsának semmiképpen sem nevezném. A magyar koncertektől, fesztiváloktól kezdve a külföldi legnagyobb fesztiválokig sávos elővételek vannak, ami azt jelenti, hogy egy darabig X forintba/euróba kerül egy jegy, majd, ahogy az idő közeledik egyre drágább lesz ugyanaz a szolgáltatás. Ennek az a célja, hogy az emberek elővétben vásároljanak jegyeket. A lényeg, hogy egyelőre van az olcsóbb jegyből nálunk, de ezek fogynak, szóval igyekezzen megvenni aki nem drágábban akarja.

Üdv: Pintér Norbert // BPRNR, novarock.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky