3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » A gyönyörű nő és a fiúk - Best of Unique kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezA gyönyörű nő és a fiúk - Best of Unique kommentek
freaky 2009. márc.. 18.  12:27 1
Én csak egyszerű Unique rajongó vagyok, és nem fogok vitriolos "kritikácskákat" fogalmazni, viszont lenne egy megjegyzésem.
Sajnos nem értek egyet ezzel a szövegrészlettel:"ez a formáció közismerten bugyuta szövegei ellenére..." Na most nézzük végig az addigi magyar együtteseket, akik szintén fantasztikus dalszövegírói vénával voltak/vannak megáldva. Az akkori Romantic, Crystal, Fiesta, TNT, Hooligans...stb együttesek sokkal gyengébb dalszövegeket produkáltak, mint a Unique.Az ő dalszövegeik legalább egyediek, mint azt az együttes neve is jelzi.
Véleményem szerint mérföldekkel tehetségesebbek dalszövegek tekintetében, bármely más formációval szemben.(Legalább az ő dalszövegeikben nincsenek benne ezek a nyalánkságok , mint pl.: baby, szeretlek, Istenem, táncolj.... és még sorolhatnám a gagyibbmál gagyibb populáris maszlagot.) Csak ennyit szerettem volna:)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky