3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Hatalmas botrány! John Lennon az anyjával akart közösülni kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezHatalmas botrány! John Lennon az anyjával akart közösülni kommentek
Nemi 2009. okt.. 5.  17:06 6
Nem tudom, hogy a jogok tulajdonosai mit szólnának, ha róluk olvashatna ilyeneket több millió ember, de minket(legalább is engem) nem érdekel a jogok tulajdonosának a zsebe, az viszont sokkal inkább, hogy a kedvenc zenészemről ennyi hülyeséget terjesztenek! Mondtam már, hogy még életében sem kell senkiről ilyeneket terjeszteni, de a legnagyobb szemétség akkor, ha már meghalt, és még csak meg sem tudja védeni magát! Még akkor sem, ha igaz, de tudod mit??! Én akkor sem hiszem el! Lehet, hogy elfogult vagyok, de akkor sem hiszem el!
   
Senya 2009. szept.. 29.  08:45 5
Srácok,ez marketing,még ha alantas is.Ettől lesz még több pénz a jogok tulajdonosának zsebében... Minél többet írnak róla,annál több.
   
Nemi 2009. szept.. 28.  15:01 4
Szegény! Nem baj, mi tudjuk, hogy nem igaz, ugye? :)
   
Musyc 2008. nov.. 1.  21:52 3
Nem tudom mi a jó abban hogy Johnról mindenféle baromságokat kitalálnak, de undorító amit csinálnak.
   
Nemi 2008. szept.. 30.  15:45 2
Egyetértek! Ezeknek csak abban van örömük, ha még a halála után is őt szapulhatják!!! Manapság népszerű az elmélet, hogy John Lennon-nak anyakompleuxsa volt (nem tartom igaznak) de ez azért mégiscsak sok!!! Majd ha bizonyítani tudják, hogy TÉNYLENG az ő hangja volt, akkor irkáljanak ilyeneket! Bár még így se' értem, hogy a halála után ilyenekkel már miért kell foglalkozni! Gyalázat, ahogy mondod!
   
Guilthee 2008. szept.. 18.  10:28 1
Gyalázat - amit az újságírók művelnek.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky