3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Syntax Error zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraSyntax Error zenekar fóruma
flexsnake 2009. máj.. 19.  22:31 4
Jó nagyon ez a dal. Várom már a többit. Én is toltam föl most kettőt.
   
Flavius 2009. febr.. 17.  21:16 3
Halihó!

Nagy nehezen felkerült egy új zene. Igaz, annyira nem új, mert ez a Hálózat című szerzemény, még nagyon az elején született. Ez most egy újradolgozott változat, kicsit más hangzásvilággal. Az érdekessége az, hogy ez a dal alig egy-két alkalommal hangzott el élő fellépésen, és az általunk házilag terjesztett kazettákon és CD-ken sem volt rajta.
Kezd körvonalazódni a zeneakar jövője. Már ami a zenét, az albumot és az egész új koncnepciót illeti. Szakítunk a hagyománnyal, és nem a CD kiadásra fogunk összpontosítani. Szeretnénk alapjaiban megváltoztatni az elektronikus zene, a szinpadi megjelenés és a közönség kapcsolatát. Ehhez nagyon sok munkára van még szükségünk, de az ötletek már készen állnak. Hamarosan bővebb információval is tudok majd szolgálni.
   
flexsnake 2009. jan.. 22.  01:33 2
Igazán csinálhatnátok már valamit, rongyosra hallgattam már a lemezt :)
   
Flavius 2008. szept.. 9.  07:49 1
Üdv mindenkinek!

A zenekar hamarosan újjászületik. Egy teljesen új produkció tervei formálódnak a fejünkben. Egyelőre még csak a régi zenéket lehet itt meghallgatni, de lesznek új szerzemények is. Addig is jó zenehallgatást kívánok mindnekinek!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky