3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » A legjobb orvosság szex után... kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezA legjobb orvosság szex után... kommentek
mango 2008. aug.. 26.  16:05 2
valószínűleg itt pont nem a nyugtató hatásról van szó, hanem az élénkítésről, egyébként tényleg semmi újat nem mondtam ezzel, mert köztudott, hogy ami boldogsággal tölt el, az javít a kedélyállapoton ergó az egészségen is, erre utal a cím is! Ajánlom mindenkinek nem csak betegség esetén ;) peace!
   
feketepeter 2008. aug.. 23.  20:19 1
Nos, nagyszerű, hogy ezzel is kisérletezgetnek, bár a felfedezést nem mondanám újkeletűnek, mintha ilyesmiről hallottam volna már. Nem konkrétan stresshormon, vagy antitest vonalon, de azthiszem ez szőrszálhasogatás.
Egy problémám van, az "elektronikus" szó. Nem is csak azért, mert nem mindenkinek egyezik a zenei ízlése, hanem mert nem hinném, hogy kizárólag ennek a zenének lenne nyugtató hatása. Sőt, míg engem a dance monoton üteme olykor felhúz, addig másnál talán Vivaldi okozza ugyan ezt. S de ez is szőrbaltázás. Csak úgy eszembe jutott.
Juventus. Annyi jó zene van! (rengeteg jó zene van, hallgassátok őket. Nem annyira a rádiókon....)
Huba
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky