3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Michael Jackson szokásos baromságainak egyike... kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezMichael Jackson szokásos baromságainak egyike... kommentek
bgljoe 2009. júl.. 28.  11:05 7
Így van! Pedofil! Aki lazulni akar, és jó bulikon részt venni, ez jöjjön fel ide, és csatlakozzon! jó kis társaság!
http://www.stonerteam.blogspot.com/
Előzmény:   zuzi    2009. júl.. 23.  16:14  
zuzi 2009. júl.. 23.  16:14 6
pedofil és buzi, ennyi! nameg volt egy-két jó száma és táncolni is tudott... :)
   
valinda 2009. júl.. 23.  16:05 5
nevetséges az egész MJ történet:)
   
eliza112 2009. júl.. 22.  20:51 4
ez megint egy nagy baromság figyeljetek aki Anti MJ rajongo annak nem kell ide írni oké???és nem volt pedo ez az a srác is megmondhatja aki azt állította hogy az volt de csak azért mert az apja vette rá hogy monjon ilyet a POP KIRÁLYÁRÓL
szal jobb ha befogják a nagy szájukat azok akik nem szeretik MJ-jt
csáó
   
runy3 2008. aug.. 21.  15:23 3
Figyelj szerinted mért került elö ez az ügy megint pénzt akartak szerezni. Szerinted dollár millokat költ a gyerekekre és utána meg megeröszakolja oket? EZ egy kicsit érdekes nem? Gondolkoz rajta. ÉS mért csak más gyerekével történt meg ez?
   
karl boro 2008. aug.. 18.  13:38 2
ezt most nem teljesen értem. úgy érted ha te dollár milliókkal tmogatod a világot akkor a törvény rád nem vonatkozik? nem tudom mit szólnál ha a a te gyereked molesztálná egy ilyen rendes ember...
   
Mazi 2008. aug.. 18.  01:31 1
Nem értem miért kell bántani emberek... annyira nevetségesek vagytok. Dollár milliókkal segítette a világot, érdekes módon ezt soha, senki meg sem említi, mint érdemet, vagy mint értékes cselekedetet. Elnézést kérek érte, de ez tényleg a szánalom kategória... persze a jól ismert, számtalan korai hazugság mellett... Könnyű pénzt kicsikarni, csak jól kell nevelni a gyereket... :(
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky