3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Led Zeppelin értékek kiállítása kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezLed Zeppelin értékek kiállítása kommentek
zep 2008. júl.. 27.  08:12 4
Igazi elektronikus újságíró vagy barátom, ne menj sehova. Gratulálok.
   
Losonczy Zoltán 2008. júl.. 25.  22:01 3
Köszönöm építő jellegű kritikád.

Legközelebbi cikkem még több pontatlanságtól fog hemzsegni, sőt, még egy kerek egyeztetett magyar mondat se lesz benne.
Majd a végén elfogadom elnézésedet, és átnyújtok egy savanyú töltött cukrot, egyrészt hogy addig se tudj beszélni; másrészt, hogy a ragacsos csomagoló papír miatt ne tudjál írni.

Most pedig meghallgatom a You Shook Me-t.
Egészségünkre!
   
Losonczy Zoltán 2008. júl.. 25.  21:44 2
aha
   
zep 2008. júl.. 25.  15:26 1
Ez az írás nemcsak a pontatlanságoktól hemzseg, de még kerek és egyeztett magyar mondatokat sem sikerült összehozni. Én kérek elnézést.
Olyan, hogy "a Knebworth" nem létezik. Knebworth Castle van, vagy simán Knebworth, 'a' nélkül.
A zenekar utolsó koncertje 1980. július 7-én volt, Berlinben.
Knebworth-ben az utolsó angliai koncerteket adták, 1979. augusztus 4. és 11-én, kb. 400 ezer ember előtt. Ezért lesz itt és ekkor a kiállítás. A relikviákat a világ minden tájáról adták össze a rajongók.
A bevételt a gitáros Jimmy Page által több, mint 10 éve létrehozott és támogatott alapítvány (ABC) kapja, amely a braziliában utcán élő, otthontalan gyerekek megmentésével foglalkozik.
A zenekar hírnevének növelésére meg aztán igazán semmi szükség - pláne a december 10-ei koncert után. Ennyi semmitmondást kár volt átvenni a gigwise-tól, van ebben a hírben annyi, hogy rendesen is meg lehetett volna írni.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky