3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » kezdõ ámbár de ígéretes dobos zenekart keres

Témakörök
Hirdetés
kezdõ ámbár de ígéretes dobos zenekart keres
natur 2007. szept.. 1.  09:02 1
kezdõ ámbár de ígéretes dobos zenekart keres
üdv.

Hát hol is kezdjem... zenével régóta foglalkozom, dobolással még csak pár hete, hónapja, eddig gitároztam meg gitározok is 4éve, és éneklem, a ritmusérzék megvan... lassan elmegyek tanárhoz is, egyenlõre olyan zenekart keresek, akik sokat próbálnak, és van még hátra 2-3 hónap minimum, míg fellépnek, mert addigra énis koncertképes állapotba hoznám magam... sokan azt mondták, hogy nagyon ígéretes amit mûvelek, ahhoz képest hogy még alig ültem dob mögött, és megkéne próbálnom komolyabban csinálni, és pár hónap alatt jó lehetek... nahát van egy olyan felvételem, ahol talán 6.odjára ülök dob mögött, ahhoz képest részemrõl is bizalom gerjesztõ... ha valaki dobos hiányba szenved és ugy gondolja annyira szánja magát hogy megnézia vidiot, majd esetleg együtt zenélés próba alkalmából, az vegyen fel msnre: hogylehetekilyenjofej@hotmail.com
pesti vagyok 18 éves, és inkább az indie garage britpop vonalhoz vonzódok, agyonzúzos duplázós metálõrületek kíméljenek, mert nem az én világom, és azért még nem vagyok Lars Ulrich^^
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky