3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Kritika

Témakörök
Hirdetés
Kritika
cotw 2006. aug.. 22.  16:05 1
Kritika
Egy érdekes dolgot figyeltem meg. A fórumon, és amúgy is elég sok banda tud panaszkodni, hogy nincs lehetõség koncertezni, nincs pénz cuccra, senki se szereti õket. Feltettem a fórumra egy témát, miszerint lehet csatlakozni koncertre Hatvan mellett. Ha bárki hajlandó lett volna felemelni a kagylót, vagy a klaviatúrát, akkor elmondhattam volna, hogy a zenekarok összes költsége fedezve van egy normális bulin, ingyenes belépõvel, közönség garantált, a cuccok pedig nagyon korrektek. Egyetlen ember hívott fel a több, mint egy hónap alatt, õk sajnos már nem férnek be az idõközben kialakult bandák listájába, de fogjuk tartani a kapcsolatot. Ebbõl én azt szûröm le, hogy azóta vagy mindenkinek kegyetlenül jól megy, vagy pedig csak szeretnem siránkozni, és nem szeretik, ha elveszik egyetlen szórakozásukat. Aki megsértõdik, írjon, aki csak kifejtené a véleméányét, az is, lehetõleg ide. Aki pedig koncertezni szeretne, az jöhet Karcagra Október 7.-én, hasonló feltételek mellett. Szám:30/335-35-24

Gábor, Depths of Desecration
http://dodband.uw.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky